تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

قانون جدید پرداخت شهریه تحصیل استرالیا

۲۳ آبان ۱۳۹۵
قانون جدید پرداخت شهریه تحصیل استرالیا

انتظار می‌رود که دریافت هزینه از والدین دارای ویزا ۴۵۷ ساکن جنوب استرالیا درازای فرستادن بچه‌هایشان به مدرسه‌های عمومی درآمد مازاد خالصی معادل ۱۱ میلیون دلار برای دولت ایالتی استرالیا به همراه داشته باشد تا برای آموزش کودکان در دوران اولیه تحصیل صرف کند.
وزیر آموزش‌وپرورش استرالیا، سوزان کلوزا، اعلام کرده است که کارگران دارای ویزا ۴۵۷ استرالیا که درآمد خانوادگی‌شان بیش از ۵۷،۰۰۰ دلار است از سال بعد باید تا ۶۱۰۰ دلار برای تحصیل هر فرزند در مدرسه هزینه پرداخت کنند. این تغییر SA را با WA، NSW و ACT هماهنگ می کند.
در حال حاضر، افراد استخدام‌شده در SA دارای ویزاهای ۴۵۷ – ویزاهایی که به کارگران خارجی استخدام‌شده در استرالیا برای جبران یک کمبود مهارتی استخدام‌شده‌اند – هزینه تحصیل در مدارس عمومی را پرداخت نمی‌کنند.
دکتر کلوز می‌گوید که: «دولت احساس می‌کند اکنون عادلانه است که از دارندگان ویزا ۴۵۷ که به‌طور موقت در اینجا ساکن شده‌اند بخواهیم در تأمین هزینه آموزش عمومی شرکت کنند».
او می‌گوید: «با استفاده از این پول بودجه لازم برای تحصیل در زمان کودکی را که حیاتی‌ترین قسمت از سیستم آموزشی‌مان است، تأمین می‌کنیم».
داده‌های وزارت مهاجرت نشان می‌دهد که هرساله در حدود ۱۵۰۰ تقاضانامه برای ویزاهای ۴۵۷ برای SA ارسال می‌شوند.
برآورد شده است که نیازمندی هزینه‌ای تازه بیش از ۱۱ میلیون دلار درآمد اضافی برای ایالت در ۴ سال بعد خواهد داشت.
هر خانه‌ای که سرپرست آن‌یک کارگر دارای ویزا ۴۵۷ باشد و درآمدشان ۷۷،۰۰۰ دلار یا بیشتر باشد، هرساله باید برای دانش آموزان دوره ابتدایی ۵۱۰۰ دلار و برای دانش آموزان دوره متوسطه ۶۱۰۰ دلار بپردازند.
همچنین، یک خانواده ساکن در جنوب استرالیا هزینه اولیه معادل ۲۲۹ دلار برای دانش آموزان ابتدایی و ۳۰۳ دلار برای دوره متوسطه می‌پردازد، اما مدرسه‌ها می‌توانند این هزینه‌ها را با پیشنهاد خانواده‌ها افزایش دهند.
این هزینه‌ها فقط از خانواده‌های دارای ویزا ۴۵۷ با درآمد ناخالص بیش از ۵۷،۰۰۰ دلار مطالبه می‌شوند.
تخفیف‌های متغیر به خانواده‌هایی که درآمدشان تا حد ۷۷،۰۰۰ دلار است، آن‌هم پس از پرداخت هزینه کامل داده می‌شوند.
داده‌های مهاجرت فدرال نشان می‌دهند که در دوره ۱۵-۲۰۱۴ به‌طور تقریبی ۲۰ درصد افراد دریافت‌کننده ویزا ۴۵۷ کارگران هندی بودند که پس‌ازآنها انگلستان (۱۵٫۳ درصد)، چین (۱۲٫۹ درصد)، ایالات‌متحده (۷٫۸ درصد) و فیلیپین (۶٫۱ درصد) بودند.
رایج‌ترین شغل‌هایی که این کارگران به آن‌ها مشغول می‌شوند، کارگر کشتارگاه، افسر پزشک یا GP، آشپز، مدرس دانشگاه، فلزکار، طراح گرافیک، حسابدار و ماساژ درمانگر هستند.
حقوق پایه یک کارگر متوسط دارای ویزا ۴۵۷، ۹۰،۰۰۰ دلار است، در مقایسه با ۷۰،۰۰۰ دلار برای کارگر تمام‌وقت متوسطی که در جنوب استرالیا کار می‌کند.
برای اولین سال، هزینه‌های تازه فقط برای افرادی ضروری است که از اول ژانویه ۲۰۱۷ وارد SA می‌شوند.
از ژانویه ۲۰۱۸، پرداخت این هزینه صرف‌نظر از زمانی که وارد آنجا شده‌اند، برای تمامی دارندگان ویزا ۴۵۷ ضروری است.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات