تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

فستیوال خرید در دبی

۱۰ بهمن ۱۳۹۴
فستیوال خرید در دبی

یکی از بهترین و جذاب ترین قسمت سفر با تور دبی، بخش خرید است که اکثر مسافران مخصوصا خانم ها عاشق این قسمت هستند. اما سوال واقعی اینجاست که در چه زمان هایی می توان بهترین خرید با ارزان ترین قیمت را انجام داد. در دبی جشنواره ها و فستیوال هایی گذاشته می شود که موجب شلوغی مراکز خرید می شود. به جرات می توان گفت که این فستیوال که هر ساله در فصل زمستان برگزار می گردد، یکی از معروف ترین و بزرگترین جشنواره ها در جهان و مخصوصا در آسیا می باشد. این جشنواره بزرگ هر ساله پای میلیون ها گردشگر را به این شهر باز می کند.

این فستیوال بزرگ در سال ۱۹۹۶ توسط دولت دبی پایه گذاری شد و از آن به بعد هر ساله مسافران زیادی را به خود جذب کرد. شعار این دولت یک خانواده، یک جهان بود که با این هدف سعی در جذب بازدید کنندگان و مسافران به این شهر را داشت… این جشنواره بزرگ اجناس تمامی برند ها و کارخانه ها را در یک جا  جمع آوری کرده و بازدیدکنندگان می توانند با پرداخت قیمتی ارزان تر از آن ها خرید کنند. همچنین در مدتی که در این نمایشگاه دور می زنید می توانید از سرگرمی های دیگر مانند: آتشبازی، تئاتر، اجرا های شبانه، موسیقی، نمایش فیلم، نمایشگاه های گل، و صد ها برنامه دیگر استفاده کنید.  همچنین برای دیدن جدید ترین انواع مد ها در هفته مد  به دبی مسافرت کنید. پیشنهاد آژانس ایران آنکارا به شما، گرفتن هتل هاییست که نزدیک نمایشگاه باشد تا رفت و آمد به نمایشگاه با سرعت بیشتری انجام گیرد. برای رزرو هتل و بهترین مشاوره، حتما با این آژانس گردشگری تماس بگیرید.

فستیوال خرید دبی فستیوال خرید دبی-۱ فستیوال خرید دبی-۳ فستیوال خرید دبی-۵

ویژگی های فستیوال دبی:

از مهم ترین ویژگی های این فستیوال با شکوه، ارایه جوایز ارزنده به قرعه کشی هاست. جوایزی مانند ماشین LX570  ، جوایز نقدی ۱۰۰٫۰۰۰ درهمی و انواع سرویسهای جواهرآلات ، سکه های طلا ، ۲۱ کیلو طلا و نیز چندین دستگاه ماشین لکسوس می باشد که در قرعه کشی به خریداران تعلق می گیرد . همچنین از دیگر ویژگی های این جشنواره کارناوال هاییست که توسط روس ها، چینی ها، ژاپنی ها و غیره برگزار می شوند. همچنین مانند همیشه، کودکان هم در این فستیوال در نظر گرفته شده اند. برنامه هایی مانند: نمایش های عروسکی، برنامه های شاد برای کودکان، سیرک، نمایش نور و غیره. بنابراین با خیال راحت همراه کودکان دلبندتان می توانید به این جشنواره بزرگ بروید. همچنین نگران گرسنه ماندن نیز نباشید زیرا در این فستیوال، جشنواره غذا نیز وجود دارد که آشپزان بین المللی با ارایه غذا ها و نوشیدنی های رنگارنگ از شما پذیرایی می کنند. همچنین برای تحریک مسافران و بازدید کنندگان کارگاه های آشپزی و مسابقات آشپزی نیز تدارک دیده شده و موجب جلب توجه اکثر مسافران شده است.

زمان برگزاری فستیوال خرید دبی جمعه ۱ ژانویه ۲۰۱۶ بوده و پایان آن، ۱ فوریه ۲۰۱۶ می باشد. برای رزرو تور دبی، با آژانس گردشگری ایران آنکارا تماس بگیرید.

فستیوال خرید دبی-۶ فستیوال خرید دبی-۷ فستیوال خرید دبی-۸ فستیوال خرید دبی-۹

دسته بندی :دبی

نظرات