تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

فرصت های شغلی در استرالیا

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
فرصت های شغلی در استرالیا

سیدنی که با خانه اپرا و سواحل زیبایش به جهان لطافتی خاص بخشیده، برای همه ساکنان جهان، جذابیت های لذت بخش دارد. استرالیا به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان و همچنین یکی از قدرت مندترین و بانفوذترین اقتصادهای دنیا، همه چیز را یک جا دارد؛ چیزهایی که همه آرزوی داشتنشان را دارند.
نحوه درخواست شغل در استرالیا
برای این که در استرالیا شغلی درخواست کنید، باید ویزای کاری استرالیا را داشته باشید. افرادی که در استرالیا ویزای کار دارند یا شهروند استرالیا هستند، می توانند از طریق درگاه های اشتغال مختلف در استرالیا به دنبال کار بگردند. همه کارفرماها از افراد در مورد وضعیت مهاجرتی و ویزای کاری می پرسند (یا دست کم آغاز کردن فرایند درخواست آن) و این پیش شرط اصلی اکثر فرصت های شغلی است. دغدغه اصلی مقامات صدور ویزا، ارائه ویزا به افرادی است که توانایی های بیشتر، شرایط آکادمیک بهتر و دانش عمیق تری در مشاغل مورد نیاز دارند. همه می توانند بر اساس مهارت خود در بازار شغلی استرالیا، کار بیابند. تطبیق مهارت ها با نیازهای بازار تقاضای استرالیا برای متخصصان یک زمینه خاص، باعث می شود همه متقاضیان نسبت به ارائه درخواست خود اقدام کنند.
انتخاب یک حوزه کاری در استرالیا
بخش هایی که در آن فعال هستید را باید با دقت زیاد انجام دهید. اگر هنوز قاطع نمی دانید در کدام کسب و کار قصد ادامه اشتغال دارید، هوشمندانه انتخاب کنید. بهترین صنایع در استرالیا به کشاورزی، معدن، گردشگری و تولید مربوط می شود. صنایعی که به شکل تضمینی دارای بیشترین میزان رشد هستند، معدن، گردشگری، خدمات مالی و ارتباط از راه دور هستند. در استرالیا وب سایت هایی هستند که به افراد جویای کار کمک می کنند شغل خود را بیابند. افراد می توانند مشخصات خود را در آن ها وارد کنند و شغل خود را در زمینه ای که متخص توانایی آن هاست، بیابند. وب سایت های محدودی هم مختص تازه کاران و روزنامه نگاری و سفر است.
روش های دیگر درخواست شغل
بهترین روش یافتن شغل برای یک تازه فارغ التحصیل بدون تجربه این است که درخواست دوره آموزشی کوتاه مدت یا حرفه ای دهد تا بتواند در بخش منتخب خود فعالیت کند. هنگام تقاضای شغل در استرالیا، باید طبق فرهنگ شغلی آن عمل کنید و بر همین اساس، درخواست خود را تنظیم کنید. یک رزومه اثرگذار و روکش نامه درخواست را باید با دقت تنظیم کنید تا احتمال یافتن شغل رویایی تان در استرالیا به حداکثر برسد.
دسته بندی :استرالیا

نظرات