تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

صدور الکترونیک ویزای استرالیا

۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
صدور الکترونیک ویزای استرالیا

از ۱ سپتامبر سال ۲۰۱۵، استرالیا صدور ویزای کاغذی را برای دارندگان ویزای استرالیا متوقف کرد. ویزاهای استرالیا به‌صورت الکترونیک صادر و ثبت می‌شوند. سوابق همه ویزاها در پایگاه داده‌های مرکزی ذخیره می‌شود که بررسی آنلاین جزییات ویزا به وسیله دارندگان ویزا، سازمان‌های ثبت شده استرالیا و کارمندان خطوط هواپیمایی را امکان‌پذیر می‌سازد. ویزای شما از طریق شماره مشخصه منحصر به فرد خود به پاسپورت یا ImmiCard شما وصل می‌شود. شما و دیگر طرفین در زمان بررسی آنلاین ویزای خود به این شماره نیاز دارند.

سیستم آنلاین وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی استرالیا برای بررسی جزییات و شرایط دارندگان ویزا مورد استفاده قرار می‌گیرد. بررسی آنلاین کارآمد و قابل اعتماد است و اطلاعات مربوط به ویزای افراد را در زمان واقعی ارائه می‌دهد. ارائه جایگزین‌های دیجیتال امن و قابل اطمینان، دستور کار گسترده دولت برای ارائه خدمات آسان‌تر و راحت‌تر به مشتریان را انعکاس می‌دهد.

اطلاعیه ویزا

زمانی که ویزای استرالیایی خود را دریافت می‌کنید، برای شما اطلاعیه صدور ویزایی صادر می‌شود که شرایط ویزای شما را از جمله، دوره اعتبار و الزامات ورود را توضیح می‌دهد. شما باید این نامه را برای خود حفظ کنید و از آنجایی‌که حاوی اطلاعات مهمی  درباره ویزای شما است باید در زمان سفر آن را به همراه خود داشته باشید. اطلاعات گنجانده شده در اطلاعیه صدور ویزا به شما کمک خواهند کرد تا با استفاده از سیستم آنلاین تایید استحقاق ویزا (VEVO) یا برنامه موبایل VEVO وضعیت ویزای خود را به‌طور آنلاین بررسی کنید.

پاسپورت جدید

جزییات ویزای شما به پاسپورت یا ImmiCard شما مرتبط است.

در صورتی‌که پس از اعطای ویزای استرالیایی شما برای‌تان ویزای جدیدی صادر شده است، شما باید جزییات ویزای جدید خود را به ما اعلام کنید تا مطمئن شویم که سوابق شما به روز است. کوتاهی در به‌روزرسانی جزییات پاسپورت‌ منجر به تاخیر در سفرتان به استرالیا می‌گردد. شما یا سازمان‌های استرالیایی ثبت شده نمی‌توانید به طور آنلاین جزییات و شرایط ویزا را چک کنید.

بررسی آنلاین جزییات ویزا

سیستم تایید آنلاین استحقاق ویزا (VEVO)، سرویس وبی است که در هر زمان در دسترس همگان است. VEVO به شما اجازه می‌دهد تا جزییات و شرایط ویزای خود را بررسی و ایمیل نمایید.

همچنین می‌توانید با نرم‌افزار موبایل VEVO من (themyVEVO) که می‌توانید به طور رایگان آن را دانلود نمایید، جزییات ویزای خود را بررسی و ایمیل نمایید.

سفر به داخل و خارج استرالیا

دارندگان ویزای استرالیا می‌توانند مدارکی ارائه دهند که با نشان دادن اینکه پاسپورت یا ImmiCard آن‌ها به سوابق ویزای الکترونیک آن‌ها مرتبط است به آن‌ها اجازه سفر، ورود و اقامت در استرالیا را می‌دهد.

خطوط هواپیمایی که به استرالیا سفر می‌کنند باید جزییات مربوط به همه مسافران را در بدو ورود به مقامات مهاجرت و گمرک استرالیا ارائه دهند.

زمانی که شما برای پرواز به استرالیا بلیط تهیه می‌کنید، کارمندان خطوط هواپیمایی از جزییات پاسپورت یا ImmiCard شما استفاده می‌کنند تا ببینند که آیا پیش از اینکه سوار هواپیما شوید، ویزای معتبری برای سفر به استرالیا دارید یا خیر. این کار با استفاده از سیستم پیشرفته پردازش مسافر (APP) به‌صورت الکترونیک صورت می‌گیرد.

اگر مستقیما به استرالیا پرواز نمی‌کنید، می‌توانید از خطوط هواپیمایی خود درخواست بررسی TIETAC (استعلام در داخل سیستم مجوز الکترونیک سفر) یا از طریق خطوط هواپیمایی شریک آن‌ها که به استرالیا پرواز می‌کند، بررسی APP را درخواست نمایید تا تایید کند که آیا شما ویزای استرالیایی معتبری دارید یا خیر. این کار باعث اجتناب از تاخیر غیر ضروری در فرودگاه می‌شود.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات