تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

شهرهای کبک – Mauricie

۳۰ خرداد ۱۳۹۵
شهرهای کبک – Mauricie

موریس در یک نگاه

سرزمین و شهرهای اصلی

موریس در بین Québec City – پایتخت ملی کبک – و مونترال واقع شده است، و مرزهای آن در ساحل شمالی رودخانه لورنس (St Lawrence) قرار دارد. نام این منطقه از رودخانه سنت موریس، که یکی از راههای آبی اصلی کبک با طول ۵۸۷ کیلومتر می باشد، گرفته شده است. شبکه بزرگراه های کاملی در تمام مسیرها در این منطقه قرار دارد، یک ساعت و نیم از مونترال و شهر کبک فاصله داشته و هزینه های مسکن در این ناحیه جزء کمترین مقادیر در کانادا هستند.

جمعیت آن ۲۵۹۴۲۴ نفر است که در دو مرکز شهری _ ترواریویر و شاوینیگان_ و یک مرکز پویای روستایی پخش شده اند.

با وجود دانشگاهی که از ۵۰ کشور دانشجو می پذیرد، سه کالج و دو انجمن مدرسه در موریس، این منطقه شبکه آموزشی قابل اطمینانی دارد.

وضعیت کار و اقتصاد در موریس – کبک

منطقه موریس صنعتی را ارائه می دهد که شامل منابع طبیعی، صنعت پردازش و اقتصاد بر پایه دانش است. ساختار اقتصادی متنوع آن ، شغلهایی را در صنایع مختلف مانند الوار، خمیر کاغذ و کاغذ، فلزکاری و فلزات سبک، هیدروژن، انرژی ، محیط زیست، و بخش های خدماتی ارائه می دهد. انرژی اقتصادی منطقه از طریق افزایش تعداد سرمایه گذاری های بزرگ و کوچک، راه اندازی تکنوپل والی سن موریس، و ورود دو مرکز جدید اقتصادی( با تکنولوژی بالا ) افزایش می یابد.

تصویری از مهاجرت به موریس

سازمانها و انجمن های مختلف در منطقه موریس سرویسهای متنوعی برای کمک به همسان سازی مهاجرین جدید و یافتن شغل ارائه می دهند. چندین انجمن در این ناحیه در حال حاضر این سرویس ها را ارائه می دهد. آنها بیشتر از فرانسه ، آمریکا، هائیتی، سوئیس، آلمان، بلژیک، یونان، چین ، الجزایر و ایتالیا می آیند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات