تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

شغل های رایج برای مهاجران امریکا

۲۰ آذر ۱۳۹۴
شغل های رایج برای مهاجران امریکا

بیشتر مهاجران در امریکا برای شغل هایی انتخاب می شوند که خود افراد مقیم در امریکا تمایلی به انجام دادن آن ها ندارند و یا جزو شغل های سخت به حساب می آیند. بیشتر این شغل ها از دسته کشاورزی است. البته این به این معنی نیست که افراد مجبور به انجام کارهای بدنی در یک مزرعه باشند، بلکه هر کاری که به گروه کشاورزی مربوط است مانند این که فردی در یک کارخانه شیر کار می کند و یا در تولید فرآورده هی شیر مثل ماست و پنیر فعالیت داشته باشد.
این قضیه در بین مردم امریکایی مرسوم است که اصولا مهاجران شرایط بهتری را برای یک سری شغل ها دارند که شهروندان خود امریکا از انجام آن دوری می کنند. نزدیک به ۱۹ درصد از مهاجران در شغل هایی مانند پرستاری و امدادگری مشغول به کار می شوند و خیلی از افراد نیز مجبور به کار در فست فود ها و رستوران ها می باشند.
یکی دیگر از مکان هایی که از مهاجران برای کار استفاده می شود در زمینه ساخت و ساز است و دلیل آن این است که شرکت های ساخت و ساز اصولا به دنبال افرادی هستند که سریع تر کار انجام بدهند و در کار خود کوشا باشند و مهاجران کسانی هستند که اصولا برای پیدا کردن موقعیت شغلی مناسب تر تلاش بیشتری می کنند. بنابراین، این شرکت ها ترجیح می دهند تا از مهاجران برای کار خود استفاده نمایند چون آن ها ترسی از کار ندارند و انگیزه خوبی برای سخت کار کردن دارند.
یکی دیگر از شغل های رایج برای مهاجران، کارهای خدماتی در منزل است. آن ها با مراجعه به یک سری شرکت های خدماتی برای کارهایی از دسته تمیز کردن خانه، به مکان های مختلفی فرستاده می شوند. اصولا مهاجران به امریکا برای یافتن یک شغل مناسب گاهی مجبور به تعویض شغل هستند تا در نهایت بهترین گزینه را انتخاب نمایند.
همان طور که گفته شد، این که چرا اکثر کارفرمایان تمایل به استخدام مهاجران در همچین شغل هایی را دارند بر می گردد به انگیزه آن ها برای یافتن شغل مناسب و سخت کوش بودن ایشان. اما این قضیه فقط در مورد مهاجران قانونی به امریکا صدق می کند.
اگر شما هم از افرادی هستید که تمایل به اقامت در امریکا دارید، بهتر است قبل از رفتن درباره انتخاب شغل خود تحقیقات لازم را انجام دهید.

دسته بندی :آمریکا

نظرات