تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سگا ریپابلیک

۲ آبان ۱۳۹۵

سگا ریپابلیک (SEGA Republic)

هیجان را در سگا ریپابلیک بیابید!
زمانی که به دبی مال وارد می شوید، شور و شوق فراوانی را خواهید شنید. این صدا ها از سگا ریپابلیک دو طبقه به گوش می رسد. جایی که مسافران تور دبی و شهروندان از خوشحالی و شوق بازی های متنوع فریاد سر می دهند. در این پارک سرپوشیده موضوعی، می توانید بازی های مختلف را انجام دهید مانند: بازی هایی که به تونل ها یا اتاق های تودرتو مرتبط می شوند، بازی های ویدیویی، بازی های دیگری که موجب سرگرمی مسافران تور دبی و مردم شهر می شود.
%d8%b3%da%af%d8%a7-%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%a7%d8%a8%d9%84%db%8c%da%a9-1
پیشنهاد می کنیم حتما از بازی زایکلون دیدن کنید و با ۱۴ همبازی دیگر در طوفان غیب شوید. این طوفان شما را به طور ۳۰۰ درجه خواهد چرخاند. یا از بازی روبات شجاع لذت ببرید که می تواند شما را در یک فضا آن قدر بچرخاند تا سرتان گیج برود. علاقهمندان به بازی های جسمی و روحی، می توانند از بازی ریز لیز لذت ببرند. این بازی جالب، یک لیزر مارپیچ خلاق است که تنها کسانی که عاقل و باهوش هستند به بالای آن خواهند رسید.
%d8%b3%da%af%d8%a7-%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%a7%d8%a8%d9%84%db%8c%da%a9-2
در همین حال، رانندگان و علاقهمندان به این بازی، می توانند در مسابقه بامپر کاز شرکت کنند. در این مسابقه سرعتی می بایست دقت کنید تا به دیگر ماشین ها برخورد نکنید.
اما از بازی هایی که می بایست از آن ها دیدن کنید، اسپین گیر، سونیک هاپر، هاف پایپ کانیان، استورم جی، وایلد وینگ، وایلد جانگل، اینیشیال دی-۴، بزن بریم (لتز گو)، جنگل مخصوص (جانگل اسپشیال)، و دوی مخصوص (اوتران اسپشیال) می باشند که مسافران تور ارزان دبی را حتما به خود جذب خواهد کرد.
%d8%b3%da%af%d8%a7-%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%a7%d8%a8%d9%84%db%8c%da%a9-3
این هیجان در همینجا تمام نخواهد شد. شما می توانید از میان دیگر بازی ها که مجموعا ۱۷۰ بازی می باشد، بازی مورد علاقه خود را انتخاب کنید. مسابقه استینکی فیت، یا پا های بدبو، شما را برای مسابقه آبی آماده می کند که شور و هیجان بسیاری را تجربه خواهید کرد. مینی رایدر یا سرواکار کوچک شما را وادار می کند تا یک تجربه عالی در یک ترن هوایی داشته باشید. این ترن هوایی شما را به تونل فضایی می برد که در آنجا می توانید تئاتر حرکتی را نیز تجربه کنید.
کسانی که فیلم ترمیناتور را دیده اند، می توانند امتحان کنند تا بتوانند آدم های بد را از بین ببرند.
%d8%b3%da%af%d8%a7-%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%a7%d8%a8%d9%84%db%8c%da%a9-4
اگر علاقهمند به بازی های خانوادگی هستید و ترجیح می دهید با خانواده خود بهترین لحظات را تجربه کنید، حتما کودکانتان را تشویق کنید تا آواز بخوانند و جایزه بگیرند و یا در مسابقه ماشین سواری کمکشان کنید.
همچنین می توانید در بازی واپر واتر شرکت کنید و ببینید که چه کسی در خانواده می تواند آب را به شدت پرتاب کند.
اگر در خانواده شما نوجوانان نیز حضور دارند، می توانید با آن ها از بازی تانک لذت ببرید. این بازی نیازمند تیم می باشد. در این بازی باید تیم جمع کنید و در مقابل هیولا های غول­پیکر مبارزه کنید. این بازی با حرکات سه بعدی و باند های بزرگ، شما را درگیر خود خواهد نمود.
مسافران تور ارزان دبی برای دیدن بازی های مختلف، می بایست به دبی مال بروند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر
مطالب مرتبط

نظرات