تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سوالات مهاجرت به آمریکا قسمت۲

۱۲ آذر ۱۳۹۴
سوالات مهاجرت به آمریکا قسمت۲

سوالات مهاجرت به آمریکا

برای مسافرت و یا مهاجرت به بعضی از کشور ها باید به سوالاتی پاسخ بدهید.در این راستا ما با ارائه این مقاله اطلاعات شما را درخصوص سوالات مهاجرت به آمریکا افزایش خواهیم داد.


  • برای مسافرت به آمریکا نیاز به ویزا خواهم داشت؟

سوالات مهاجرت به آمریکا :برای رفتن به آمریکا بیشتر کشور ها نیاز به ویزا دارند. البته کشور هایی هم هستند که برای مسافرت یا تجارت می توانند بدون ویزا به مدت ۹۰ روز در آمریکا بمانند.

  •  کی باید برای گرفتن ویزا اقدام کنم؟

متقاضیان باید حد اقل ۴ ماه زود تر از سفر خود اقدام به اخذ ویزا نمایند. پس از تایید، مهر ویزای متقاضی روی پاسپورت او زده شده و پاسپورت او توسط پست به او باز گردانده میشود. این زمان بین ۳ تا ۵ روز اداری طول میکشد. البته بعضی از ویزا ها پروسه بیشتری دارند در این صورت کارمندان سفارت نمیتوانند زمان دقیق اخذ ویزا را تایین کنند.

  •  آیا میتوانم درخواست مصاحبه زود هنگام به دلیل جلسه های اورژانسی تجاری بکنم؟

مدت زمان مصاحبه در سایت مورد نظر نوشته شده است و متقاضیان باید دلایل مصاحبه زود تر از موعد خود را در سیستم بیان کنند.

  • یک کارمند سفارت از چه طریق تصمیمگیری میکند که چه کسی قبول یا رد شود؟

کارمند سفارت خانواده، تحصیلات، روابط اجتماعی و غیره فرد متقاضی را بررسی می کند و او را قبول یا رد میکند. اما رد شدن از مصاحبه معمولا موقتیست و افراد دوباره می توانند برای اخذ ویزا اقدام نمایند.

  • چگونه میتوانم دوباره ویزای درخواست ویزای خود را بفرستم؟

در این پروسه متقاضیان نمیتوانند ویزای خود را ویرایش کنند. آنها باید از اول پروسه درخواست ویزا را شروع کنند.

  • در روز مصاحبه چه انتظاراتی باید داشته باشم؟

شما باید در سفارت امریکا در زمان معین شده حضور داشته باشید. پلیس ها شما را به سفارت راهنمایی کرده و به شما اعلام می کنند که نمیتوانید کیف، لوازم الکتریکی و غیره را با خود به سفارت ببرید. سپس به اتاق انتظار راهنمایی میشوید و مراحل ثبت مدارک خود را انجام میدهید. اگر مدارکتان ناقص باشد باید دوباره مدارکتان را تا قبل از ساعت ۹ صبح تکمیل کرده و بیاورید وگرنه باید تاریخ وقت سفارت خود را تغییر دهید. اگر مدارکتان کامل باشد، به شما شماره ای داده میشود.

شما باید در اتاق انتظار منتظر بمانید تا نوبت شما برسد. متاسفانه در سفارت امریکا در دبی، به دلیل زبان های مختلف و بیشمار، شماره ها به ترتیب خوانده نمیشود اما به گفته سفارت، سعی می کنند تا تمام متقاضیان به مصاحبه خود برسند.از ساعت ۱۲٫۳۰ مصاحبه ها آغاز می شود و متقاضیان می توانند از خود سفارت خوراکی تهیه کنند. دقت کنید که نم یتوانید غذا با خود داخل سفارت ببرید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

 

دسته بندی :آمریکا

نظرات