تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سوالات متداول در خصوص واردات کالا به کانادا

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
سوالات متداول در خصوص واردات کالا به کانادا

روش وارد کردن کالا از طریق پست چیست؟

هر کالایی که به کانادا وارد می‌شود، از جمله کالاهایی که به وسیله پست وارد می‌شوند، به اظهارنامه مناسب نیاز دارند. زمانی که کالایی از طریق پست از خارج به کانادا ارسال می‌گردد، فرستنده باید برای تعیین ارزش، مبدا و توضیح جزییات کالاها، اظهارنامه گمرک را تکمیل نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی واردات کالا از طریق پست (http://www.cbsa-asfc.gc.ca/import/postal-postale/menu-eng.html)، می‌توانید از صفحه واردات از طریق پست بازدید کنید. در این صفحه شما پی‌خواهید برد که در صورت پرداخت عوارض گمرکی و مالیات، چه چیزهایی را می‌توانید از طریق پست وارد کنید، چگونه باید بسته خود را پیگیری کنید و در صورت وارد کردن کالاهای ممنوعه چه اتفاقی رخ می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با پست کانادا با شماره ۶۳۰۱-۶۰۷-۸۶۶-۱ تماس بگیرید.

 از کجا می‌توانم درباره ورود کارگران و دانشجویان خارجی یا مسافران اطلاعاتی کسب کنم؟

اگر شما تبعه خارجی هستید و برای کار به استرالیا می‌آید، به مجوز کار نیاز خواهید داشت. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از صفحه کار در کانادا وب‌سایت شهروندی و مهاجرت کانادا بازدید کنید.

اگر شما دانشجو خارجی هستید که به کانادا می‌آیید، به مجوز تحصیل نیاز خواهید داشت. درصورتی که قصد داشته باشید در زمان تحصیل کار کنید به مجوز کار هم نیاز دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از صفحه تحصیل در کانادا وب‌سایت شهروندی و مهاجرت کانادا بازدید کنید.

اگر شما توریست هستید که قصد اقامت یا داد و ستد با کانادا را دارید، CBSA اطلاعات و خدمات مرزی کانادا برای افراد غیر مقیم را ارائه می‌دهد، مانند راهنمایی‌های سفر، نشریات و فرم‌های CBSA و  بازدیدکنندگان از کانادا. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از ابزار ارائه شده به وسیله اداره شهروندی و مهاجرت کانادا، آمدن به کانادا بازدید کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با اداره شهروندی و مهاجرت کانادا با شماره ۲۱۰۰-۲۴۲-۸۸۸-۱ تماس بگیرید (تنها از داخل کانادا).

درصورت نقل مکان به کانادا از چه چیزهایی باید آگاه باشم؟

درصورتی که شما یکی از افراد مقیم کانادا هستید که پس از غیبتی حداقل یکساله قصد از سرگیری اقامت را دارید یا از افرادی هستید که سابقا مقیم کانادا بودید و برای حداقل یکسال در کشور دیگری اقامت داشتید، لطفا در نشریه بازگشت به کانادا کنکاش کنید.

اگر شهروند غیرکانادایی هستید که قصد نقل مکان به کانادا را دارید، لطفا برای جزییات نقل مکان به کانادا در نشریه اقامت در کانادا کنکاش کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با اداره شهروندی و مهاجرت کانادا با شماره ۲۱۰۰-۲۴۲-۸۸۸-۱ تماس بگیرید (تنها از داخل کانادا).

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات