تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر به ویلدشوناو (Wildschönau) در تیرول – اتریش

۲۵ فروردین ۱۳۹۶
سفر به ویلدشوناو (Wildschönau) در تیرول – اتریش

ویلدشوناو به لطف قرار گرفتن در عرصه ای جذاب و گوناگون، پر از امکان تفریح توریستی است. این مقصد در اتریش یک مقصد خانواده پسند خاص با مسیرهای پیاده روی است که در سطح پیاده روی روستایی شروع می شود، ماشین های کابلی برای رفتن بالای کوه دارد و کلوپ تفریحی کودکان رایگان هم در آن هست. حرکت سنتی گله های منطقه نیز در اوایل پاییز، چشم اندازی رنگارنگ است که نباید از دست داد. برای آن ها که عشق فشار دادن پدال گاز را دارند، دو مرحله از ۱۶ مرحله «سفری چرخ تیرول» (Tirol Bike Safari) در این منطقه دره ای مرتفع آلپ قرار دارد که به مهمان نوازی سنتی اش معروف است.
یک شبکه ۳۰۰ کیلومتری از مسیرهای خیره کننده پیاده روی هم از چهار روستای زیبا عبور می کند و جایگاه های برجسته ای مثل کلاه خود روستایی ثییرباخ (Thierbach) و پیاده روی برای خانواده ها دارد که هتل حشرات و سالن سرباز جزو آن هستند. می توانید با پای برهنه روی دشت فیلزموس (Filzmoos) راه بروید که گیاهان گوشت خوار نادر ساندو (Sundew) دارد یا از قله ۱۹۲۰ متری فلدارفورن (Feldalphorn) با راهنمایی مطمئن یک راهنما بالا بروید. انواع پیاده روی ها هر هفته ارائه می شود. می توانید در زیبایی آن محو شوید و خودتان را در پیاده روی تعطیلاتی ویلدشوناو پیدا کنید.
تور پیاده روی در دشت فیلزموس – اتریش
طول مسیر آسان : ۶٫۹ کیلومتر
مسیر آسان پیاده روی به سمت دشت فیلزموس (فلاتی وسیع که شما را با گیاهان و حیات وحش آلپ بیشتر آشنا می کند) در مرکز نیدراو (Niederau) شروع می شود. سونیا سیزل (Sonja Seisl)، تورلیدر پیاده روی ۳۵ ساله می گوید: «نقطه برجسته این پیاده روی، وقتی است که کفشهایت را در می آوری و در دشت پابرهنه راه می روی.» او توضیح می دهد که چرا ساندو، این منطقه از اتریش آنقدر شکوفا است و چرا گیاه مورد علاقه خودش، ماسترورت (Masterwort) است و بعد در پیاده روی تخصصی گیاهی، با جزئیات توضیح می دهد که گیاهان محلی منطقه، خاصیت درمانی دارند. این پیاده روی نرم از جنگل های کاج پر رایحه به استاک بن (Stockeben) می رسد و بعد از حدود یک و نیم ساعت پیاده روی، به دشت و بعد برای استراحت به کلبه کوهی فویشینگ (Foisching) می رسد. از آن جا هم از مسیر آون وگ (Auenweg) به نیدرو می توان بازگشت.
دسته بندی :اتریش

نظرات