تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر به موزه های برجسته ی دنیا

۲۷ فروردین ۱۳۹۶
سفر به موزه های برجسته ی دنیا

موزه ها راهی عالی برای کسب فرهنگ و دانش و همزمان افزایش شناخت از مقصد سفر هستند. چنانچه علاقه مند به لبخند اسرارآمیز مونالیزا، سابقه تاریخی سیاره زمین یا راز زندگی جاسوسها باشید موزه ها سالهای متوالی در حال جمع آوری مجموعه های باشکوه برای شما هستند.
موسسه هنر شیکاگو
موسسه هنر شیکاگو واقع در گرانت پارک شیکاگو یکی از قدیمی ترین و بزرگترین موزه های ایالت متحده آمریکاست. با بیش از ۳۰۰،۰۰۰ آثار هنری، موزه مجموعه گسترده ای از اشیا باستانی هنر بیزانس گرفته تا آثار مدرنی مانند آثار جکسون پولاک و اندی وارهول را نگهداری می کند. بعد از گشت و گذار در موزه، در پارک میلینیوم در فضای بیرونی که خودش می تواند به عنوان آثار هنری در نظر گرفته شود قدم بزنید.
موزه ملی هوا و فضا اسمیسونیان
برای مشاهده کلیه اجسام هوایی به موزه ملی هوا و فضا اسمیسونیان واقع در کلمیبا واشنگتن سفر کنید. چنانچه علاقه مند به هوانوردی هستید مطمئن شوید که از نمایشگاه های پروازگر نظامی رایت، لباس نظامی جنگ جهانی دوم و ابزار دست ساز آپولو ۱۱ بازدید کردید. ستاره شناسان از رصدخانه عمومی پوب واترمن هاس که هم در ساعات روز هم در ساعات شب برای بازدید از جهان بزرگ ما در دسترس هستند، لذت خواهند برد. می خواهید آنچه در کابین خلبان است مشاهده کنید؟ اسمیسونیان همچنین انواعی مختلفی از شبیه سازهای سواری مانند جنگنده های جت و شاتل های فضایی که به شما این احساس را القا می کنند که در بالای ابرها یا فراتر از آن هستید را عرضه می کند.
موزه ید وشم: مرکز جهانی یادبود هولوکاست
اگرچه موزه ید وشم مکانی نیست که بتوان به آسانی آن را بازدید کرد اما یادبود مهم شگفت انگیز و موزه ای است که می تواند به طور یکسان یهودی ها و غیر یهودی ها تحت تاثیر قرار دهد. ید وشم که در کشور اسرائیل قرار دارد برای حفظ گذشته به خدمت گمارده می شود در حالیکه به نسل های آینده جنایات وحشتناک علیه یهودیان را یادآوری می کند. سفر داستان Shoah یا هولوکاست را از چشم انداز یهودی ها و خلاصه ای از تجربیات قربانیان را نمایش می دهد. در پایان موزه، بازدیدکنندگان به تالار نامها برده می شوند_مرکزی از صفحات یادبودهای میلیون نفر قربانی هولوکاست. بعد از رویارویی با تالار نام ها بازدیدکنندگان به مرحله آخر بازدید ادامه می دهند و به بالکنی که منظره هیجان آور شهر اورشلیم را نمایش میدهد برده می شوند.
دسته بندی :گردشگری

نظرات