تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر به ماندورا (MANDURAH) – استرالیا

۱۷ خرداد ۱۳۹۶
سفر به ماندورا (MANDURAH) – استرالیا

ماندورا برای افرادی که زندگی در کنار و یا بر روی آب را دوست دارند یک مقصد رویایی است و تنها ۵۰ دقیقه با جنوب پرت فاصله دارد. از این رو، برخی از دیدنی ترین آبراه های استرالیا را در آن مشاهده خواهید کرد، از جمله دهانه میل هاروی، که دو برابر بزرگتر از بندر سیدنی است و دارای حیات وحش غنی، سواحل بکر و آب های آبی – سبز و منطقه ساحلی زیبا می باشد.
با قطار یا خودرو کمتر از یک ساعت از پرت فاصله داشته و زمین بازی سمت آب آن یکی از محبوب ترین محل ها در پایتخت استرالیا برای سفر می باشد.
با اجاره یک قایق، خانه قایقی، کایاک، جت اسکی و یا ملحق شدن به یکی از سفرهای دریایی، می توانید به اکتشاف آبراه زیبای ۱۳۰ کیلومتری بپردازید.
مشاهده برخی از دیگر ساکنان آبراه ماندورا نیز دور از انتظار نخواهد بود، از جمله بیش از ۱۳۰ گونه از پرندگان و یکی از سالم ترین گروه های دلفین های وحشی در استرالیا.
تنوع زندگی دریایی نیز سبب می شود آبراه محلی عالی برای ماهیگیری باشد. می توانید در تابستان به شکار میگو بپردازید. در دهانه حرکت کرده و به تعقیب شاه ماهی، ماهی نرم باله، سیم ماهی و تیلور بپردازید. خرچنگ شناگر آبی مشهور را در مناطق کم عمق تر بگیرید. و یا به گروه ماهیگیری در آب های عمیق بپوندید.
در خارج از آب، رانندگی با خودرو بر روی شن های ساحل وایت هیلز و یا تمیز تیکت امکان پذیر خواهد بود. که در فاصله ۱۵ دقیقه ای از جنوب ماندورا قرار گرفته و این سواحل نزدیک ترین سواحل در جنوب پرت هستند که امکان رانندگی در ساحل وجود دارد.
اگر فرزندان کوچکی دارید راه های بسیار دیگری هم برای داشتن یک روز لذت بخش وجود دارد، از جمله پارک های آبی، نمایشگاه ها، زمین های ماجراجویی و قطارهای کوچک، همچنین علاقه مندان به تاریخ از تور پیاده روی میراث ساحل رایگان انجمن موزه لذت خواهند برد.
به عنوان بزرگترین منطقه شهری غرب استرالیا، ماندورا مکانی ایده آل برای شب ها می باشد، با دارا بودن بسیاری از رستوران ها و کافه ها با غذاهای لذیذ و مشرف به آب، موزه ها، تئاترها، گالری ها و رویدادهای فصلی – از جمله فستیوال سالانه خرچنگ در ماه مارس.
گزینه های اقامتی فراوانی را خواهید یافت. می توانید هتل های ۴ ستاره و یا اقامتگاه های تفریحی مشرف به آب را انتخاب کرده و یا محلی برای خواب، صبحانه و یا پارک کاروان ها را انتخاب نمایید.
دسته بندی :استرالیا

نظرات