تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر به فرمانتل (FREMANTLE) – استرالیا

۱۶ خرداد ۱۳۹۶
سفر به فرمانتل (FREMANTLE) – استرالیا

این شهر پر جنب و جوش ترکیبی است از قدیم و جدید، که منجر به یک تجربه فرهنگی غنی می شود. تارخ دریایی، محکومیت ها و استعمار را می توان در یکی از بهترین نمونه خیابان های حفظ شده از قرن نوزدهم تجربه کرد، در حالی که کافه های شلوغ، بارها و کافه های خیابانی نماینده زندگی قرن بیست و یکمی می باشند.
فرمانتل ( که عموماً به عنوان فرئو شناخته می شود) به عنوان شهری که در همسایگی پرت قرار گرفته، با قطار و یا خودرو تنها ۳۰ دقیقه از شهر پرت فاصله دارد. همچنین می توانید برای سفر به پایین سمت رودخانه سوان از کشتی استفاده کنید.
اگر هدف شما از سفر به استرالیا مشاهده آثار تاریخی است، باید از موزه دریایی غربی استرالیا، زندان فرمانتل و راندهَوس، قدیمی ترین ساختمان عمومی در غرب استرالیا که در میان میراث جهانی قرار گرفته است هم دیدن کنید.
حتی می توانید برخی از انواع معماری استعماری کلاسیک را زمانی که قهوه خود را در یکی از بارهای تاریخی میل می کنید، مشاهده نمایید. و اگر از بازارهای فرمانتل دیدن کنید، رایحه عحیب و صداها و نمایه تندیسی را مشاهده می کنید که برای بیش از صدها سال پر جنب و جوش بوده است .
در سواحل آن، بندر ماهیگیری دوباره توسعه یافته ای که از قرن نوزدهم تا به حال فعال بوده است هنوز هم بهترین محل برای غذاهای محلی دریایی تازه می باشد، و امروزه می توانید همراه آن برخی از بهترین نوشیدنی های محلی را نیز بنوشید.
برای افرادی که عاشق خرید کردن هستند، خرید لباس های طراحی شده توسط طراحان محلی در خیابان بالایی، لباس های خانگی برای سفر و مجموعه گالری ها از جمله کالری هنر بومی به همان اندازه غنی می باشد. پس از غروب آفتاب شما کافه های خیابانی، بارها و کلوپ هایی را مشاهده می نمایید که سبب می شوند شبی پر جنب و جوش را داشته باشید.
اگر می خواهید فرمانتل را به عنوان محل اقامت خود انتخاب نمایید، محل های اقامت ارزان قیمتی را همراه با محل خواب و صبحانه، محل آشپزی، آپارتمان ها و هتل ها خواهید یافت.
فرئو شهری است که به صحت، نگرش و خلاقیت خود افتخار می کند. بهترین زمان سفر به آن زمانی است که یکی از معروف ترین جشنواره های فرهنگی در آن انجام می شود.
دسته بندی :استرالیا

نظرات