تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر جاده ای در استرالیا: ماجراجویی در طول مسیر پرس تا اکسموس

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
سفر جاده ای در استرالیا: ماجراجویی در طول مسیر پرس تا اکسموس

اینکه آیا شما زندگی رویایی در ون کاروان خود را دارید یا با وسیله حمل و نقل کمتر رمانتیکی سفر کنید، جاده های باز استرالیا شما را فرا می خوانند و شما را از طریق مناظر شگفت آور به دنبال خود می کشند. مسیرهای جاده ای عالی بسیاری در استرالیا وجود دارد مانند مسیر پرس تا اکسموس.
هنگام رانندگی از سمت شمال استرالیا از پرس ممکن است شما چیزی جز منظره بیابانی انتظار نداشته باشید اما سرزمین خراب شده و سوخته و جاده های مستقیم همگی به ساحل غربی ختم می شوند. در حالیکه اینها یقینا وجود دارند اما سفر جاده ای در اینجا با ویژگی های زمین شناسی قابل توجه همچنین برخی از بهترین ساحلهای جهان (که هنوز خالی اند) و کانگوروهایی که در کنار ون کاروان شما بالا و پایین می پرند، در خاطر میمانند.
ابتدا کمی بازی و تفریح در لانسلین که شما می توانید بر روی تپه های شنی یا برون راه های به اندازه کامیونی ۴*۴ شن سواری کنید؛ سپس بر روی قله های بیابانی قدیم بزنید که ستون های شگفت آور هستند و مانند تک سنگ های باستانی از دل بیابان بیرون زده اند.
در پارک ملی کالباری پنجره ای از طبیعت و چشم انداز Z-Bend را ببینید، با طناب از دره ماچیسون پایین بیایید، در اطراف دهانه رودخانه خوش منظره مزرعه بزرگ رودخانه سوارکاری کنید.
۵ ساعت رانندگی از سمت شمال شما را به خلیج شارک می رساند که سرچشمه استروماتولیت های عجیب و غریب که قدیمی ترین فسیل های روی زمین هستند و ساحل صدفی سفید درخشان است. در مانکی میا برای مشاهده دلفین ها قبل از وارد شدنشان به خلیج مرجانی که ساحل دست نخورده دیگری در آن پذیرای شماست توقف کنید. از اینجا شما می توانید ۵۰ متر در آب برای رسیدن به آبسنگ نینگالو راه بروید که دومین آبسنگ بزرگ استرالیاست و با لوله های هواکش با ماهی ها، لاک پشت ها، کوسه ماهی های آبسنگی و وال کوسه های خیره کننده زیرآبی بروید.
مناسب برای: ماجراجویان کویر
مدت زمان: ۵ روز
نیاز است بدانید: برای سفری طولانی تمام راه را تا مقصد بروم از راه پارک ملی کارینجینی بروید.
دسته بندی :استرالیا

نظرات