تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر جاده ای در استرالیا: در امتداد مناظر ساحلی در جاده اقیانوس کبیر

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

اینکه آیا شما زندگی رویایی در ون کاروان خود را دارید یا با وسیله حمل و نقل کمتر رمانتیکی سفر کنید، جاده های باز استرالیا شما را فرا می خوانند و شما را از طریق مناظر شگفت آور به دنبال خود می کشند. مسیرهای جاده ای عالی بسیاری در استرالیا وجود دارد مانند مناظر ساحلی در جاده اقیانوس کبیر.
مناظر ساحلی در جاده اقیانوس کبیر
مناظر اقیانوسی سرگیجه آور و دسترسی آسان از ملبورن استرالیا، آن را به یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین سفرهای جاده ای تبدیل کرده است. کیسه خواب را بسته بندی کنید و خط ساحلی پرماجرا را دنبال کنید، برای مشاهده مجموعه ای از ساختارهای صخره ای ساحلی توقف کنید و نظاره گر زیبایی آن شوید.
۱۲ حواری والاگهر_هشت پشته دریایی غول پیکر_به طور ماورایی در غروب آفتاب ظاهر می شوند که از صخره های سنگ آهکی حفاظت می کنند. در میان دیگر بخش های نورانی صخره ای قوس پل لندن، خلیج جزیره ها و Loch Ard Gorge وجود دارند.
در ساحل بلز از لباس غواصی استفاده کنید و بهترین نقش کیانو ریوز خود را بازی کنید. صحنه موج سواری مشهور فیلم “Point Break” در اینجا بود اما در حقیقت فیلمبرداری آن در کالیفرنیا بود.
چنانچه شما موج سوار نیستید می توانید در پارک ملی عالی اتوی پیاده روی کنید، به کوالاها در رودخانه کنت سلام کنید یا در خلیج آپولو برای مشاهده دسته سیل ها کایاک رانی کنید. در غیر این صورت در رستوران ساحلی در شهر ساحلی لورن آرام بگیرید.
مناسب برای: مسافران آخر هفته ای که به دنبال موج سواری و پشته های دریایی هستند.
مدت زمان: ۲ روز
آنچه باید بدانید: از تورکی شروع می شود، ۱۵ ساعت با ماشین تا مبلورن فاصله دارد و به وارنامبول ختم می شود.
دسته بندی :استرالیا