تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر توریستی به استرالیا

۴ خرداد ۱۳۹۶
سفر توریستی به استرالیا

استرالیا به فرهنگ سفر معروف است پس هرگاه تصمیم گرفتید ماجراجویی خود در استرالیا را شروع کنید، قطعا در مسیرتان به افراد دیگر هم برمی خورید. گشتن در استرالیا بسیار آسان است به خصوص در سمت ساحل شرقی که حال و هوای میهمانی دارد. به دلیل راحتی، بسیاری از مردم جوان و کسانی که یک سال وقفه تحصیلی تا دانشگاهی دارند، ترجیح می دهند از این جا دیدن کنند تا زندگی را قبل از ورود به بازار کار، تجربه کنند.
تنها سفر کردن یک زن در استرالیا هم عادی است چون بیشتر مردم خونگرم هستند اما در میانه ها مراقبت غریبه ها باشید؛ به خصوص در نهر تنانت و کاترین (Katherine and Tenant Creek). دیدار از آز (Oz) برای بار اول، عالی است. آن جا پر از هاستل و هتل است و همه انگلیسی می دانند. این جا رویای مسافران است.
چه مقدار زمان برای گردش در استرالیا لازم دارم؟
اگر می خواهید با یک سفر همه استرالیا را ببینید، سخت است اما اگر وقت داشته باشید، می شود. بیشتر مردم در سفر دوم یا سومشان به قلمرو شمالی می روند. شما می توانید ظرف دو هفته از آدلاید به داروین یا سیدنی یا کیرنز بروید.
ادامه سفر در استرالیا (قبل از سفر از اعتبار ویزای خود مطمئن شوید)
سفر شما با وجود همسایگانی مثل نیوزلند، فیجی، بالی، پاپاگینه نو در استرالیا تمام نمی شود. چیزهای زیادی برای دیدن هست. می توانید به نیوزلند، بالی یا جزایر اقیانوسی یا تاسمانی سفر کنید. می توانید با قایق به آسیا و آمریکای شمالی هم بروید و سفر به انگلستان فقط ۴۰ روز طول می کشد.
نوامبر تا مارچ بهترین موقع سفر به استرالیا است.
پرسش های پرتکرار
  • آیا آب استرالیا قابل شرب است؟ بله
  • آیا باید انعام پرداخت کنم؟ خیر
  • آیا در استرالیا قیمت ها ثابت هستند یا می شود چانه زد؟ ثابت
  • استرالیا دستگاه خودپرداز دارد؟ بله
  • در استرالیا از کدام سمت خیابان رانندگی می کنند؟ چپ
  • استرالیا برای گیاه خواران خوب است؟ بله
  • آیا از عجایب هفت گانه جهان در استرالیا هم وجود دارد؟ دیواره بزرگ مرجانی
دسته بندی :استرالیا

نظرات