تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر به کانادا – ساسکاچوان

۱۶ بهمن ۱۳۹۴
سفر به کانادا – ساسکاچوان

تور گردشگری در ساسکاچوان

ماجراجویی صحرایی در ساسکاچوان – کانادا

استون شهری در کانادا است که با سالانه ۲۴۰ ساعت تابش آفتاب برآن، روشن‌ترین آسمان در تمام طول سال را دارد.

مردم محلی ساسکاچوان را مردم سرزمینی با آسمان زنده می‌نامند و پس از اولین غروب آفتابت در ساسکاچوان با خیره‌شدن به گستره بی‌پایانی از ستاره‌های درخشان، سر خود را به نشانه تایید این حرف تکان خواهید داد. در ساسکاچوان همه‌چیز بزرگ است. انتظار مشاهده مراتع دامداری گسترده‌ای را داشته باشید که در آن‌ها بدون وجود هیچ حصاری اسب‌ها رها شده‌اند. یک قایق پارویی یا یک قایق موتوری را در دریاچه‌های بزرگ و رودهای پرپیچ‌وخم طولانی به آب بیاندازید و بی‌خیال ماهی‌گیری در این حجم انبوه از آب شیرین و اسکی روی آب در دریاچه های ساسکاچوان شوید. در مسیرهای پیاده‌روی تپه‌های شنی بزرگ ساسکاچوان قدم بزنید. در آن ریگ‌های روان بیابان با وزش باد جابجا می‌شوند. می‌توانید ردپا‌های بی‌شماری از حیوانات وحشی از کاکل‌به‌سرهای کوچک تا گوزن‌های شمالی عظیم‌الجثه ی کانادا را مشاهده کنید. این ایالت در کانادا به تاریخ فرهنگ غنی خود مفتخر است، یک گام به گذشته بردارید تا درباره متیس افسانه‌ای و ملل اولیه اطلاعاتی به‌دست آورید و به مراکز جهانی باشکوه هنر، سرگرمی و لذت‌های آشپزی ساسکاچوان قدم بگذارید. در پایان روز، به غرب نگاه کنید تا بزرگترین و طولانی‌ترین غروب سرخ‌رنگی را ببینید که در هیچ‌کجای دنیا مانند کانادا پیدا نمی‌شود.

هنر و فرهنگ در ساسکاچوان

  • اجازه دهید تا افرادی با لباس‌های قرمز مخملی، داستان بزرگداشت اجرای قانون در مرکز میراث پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا را برای شما تعریف کنند.
  • می‌خواهید یک گانگستر شوید؟ با گام گذاشتن در جای پای آنها در تونل‌هایی ساخته‌شده در زیر خیابان‌های اصلی شهر موسجاو زندگی آنها را تصور کنید. این کار برای خانواده های توریستی که به کانادا سفر می کنند بسیار مفرح سرگرم‌کننده است.
  • حزب مقاومت شمال‌غربی، لوئیس ریل، جنگ بتوچ، حکایت های این ها را شنیده اید، حالا خودتان داستان واقعی زندگی آنها را از نزدیک ببینید وکشف کنید.
دسته بندی :کانادا

نظرات