تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفر به اتریش در تابستان

۶ خرداد ۱۳۹۶
سفر به اتریش در تابستان

فصل های می آیند و می روند اما جذابیت تابستان با رقص رنگ ها و کلی کارها که می شود در روزهای بلند داغ و شب های گرم کرد ، همیشه ما را وسوسه می کند. تابستان اتریش قاعدتا نباید تفاوتی با بقیهجاها داته باشد؛ اما دارد-چون در این بخش سال است که این منطقه روستایی آلپی، به شما نشان می دهد فقط زمستان ها پرشور و درخشنده نیست. وقتی هوای گرم از راه می رسد و چشم اندازهای زیبای کوهستانی اتریش سر به آفتاب می ساید و طبیعت پر از سبزی و رنگ های آبی شاد می شود، عیان می شود که جایی عالی برای سپری کردن تعطیلات تابستانی در قلب اروپا است. کافیست به فعالیت مورد علاقه فضای بازی فکر کنید و ببینید در این محل موجود است؛ با شرایطی عالی و بهتر.
چیزی که تابستان اتریش را بی همتا کرده، تنوع تفریحات آن از جمله دوچرخه سواری، پیاده روی، شنا، قایق رانی، کوه نوردی و گلف است که به شیوه خاص اتریشی هم موجود است. و در این میانه، دلفریبی خود محل است-به شیوه خودش شما را غافلگیر می کند و خاطره ای ماندگار را با چیزهایی که در حال و هوای خودش ممکن است برایتان به یادگار می گذارد.
در مسیرهای دوچرخه سواری اش، یک دستتان باید روی ترمز باشد و چشمانتان به گاوهای اطراف مرتع باشد؛ زمین گلفی دارد که سوراخ بعدی اش یک بعد آن طرف تر است. می توانید صبح ها با یک تی شرت در یخچال آن اسکی کنید و عصر تن خود را به آب زلالی بسپارید که می شود از آن نوشید. باغ نوشیدنی هایش زیر درختان کهنسال ۳۰۰ ساله یک صومعه قدیمی است.
اوضاع همین گونه اند. و به همین خاطر این قدر محبوب مسافرانی هستند که در پی چیزهای خارق العاده اند.
اگر قله هایش، نقطه اتصال زمین به آسمان هستند، شاید بهشت خودتان را این جا پیدا کنید. محبوبیت پیاده روی در تعطیلات تابستان آن روبه افزایش است و پیاده روی جزو فعالیت هایی است که خود اتریشی ها عاشقش هستند.
شگفتی های کوچک هم دارد-چشم اندازهای اتریش، عرصه نمایش قله های سربه فلک کشیده، دره های سرسبز، دریاچه های درخشان و جنگل های سرسبز دلفریب است. صدها کیلومتر مسیر پیاده روی هستند که در هم تنیده اند و برخی مسیرهایش به ویژه برای خانواده ها عالی است.
گلف بزان هم در بازی در ۱۴۰ زمین گلف اتریش لذت خواهند برد. نیازی به تله آبی مصنوعی یا شیب های دست ساز نیست. علاوه بر آن، هزینه های معقول آن باعث می شود بتوانید تا می توانید وقت سپری کنید.
به سلامتی اتریش و ملتش که نگذاشته طبیعت و موقعیت مکانی اش سد راه این همه فعالیت مفرح و دریاچه ها و آبراه های زیبا باشد.
حالا وقتش رسیده که ورزش آبی مورد علاقه تان را انتخاب کنید: موج سواری، اسکی روی آب، قایق سواری، تیوپ سواری، طناب چتر بازی، قایق سواری در آب های خروشان، ماهی گیری، کانو سواری یا همه اش؟ اقامت گاه های عالی آن از استراحت گاه های اسپا دار پنج ستاره تا مکان های خانوادگی پرطرفدار در سواحل زیبای آن قرار گرفته و نمی توانید پاهایتان را در چنین مکانی خشک نگه دارید: چون حتما وارد آب خواهید شد.
البته لذت های مدنی تر هم هست زیرا شهرهای معروف اتریش در تابستان شکل دیگر می گیرند و مرکز تپنده فرهنگی می شوند. جشنواره های پرشور موسیقی، آثار برجستگان کشوری مانند موتزارت، هایدن و اشتراوس را برگزار می کند. کاخ های بزرگ و اقامتگاه های باشکوهش یادآور شکوه سطلنتی گذشته اند و درب هایشان را به روی شما باز می کنند.
غذاهای خوشمزه آن شکی باقی نمی گذارند که سنت آشپزی اتریش فقط اشنیتزل با نودل نیست.
می توانید به نمایشگاه های هنری خیره کننده هم بروید-مثلا در سال ۲۰۰۷ بزرگداشت دویستمین سالروز نقاش برجسته، آنجلیکا کافمان بود.

دسته بندی :اتریش

نظرات