تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

زندگی در نیو برانزویک – مهاجرت به کانادا

۲۲ آذر ۱۳۹۵
زندگی در نیو برانزویک – مهاجرت به کانادا

نیو برانزویک در ساحل آتلانتیک کانادا قرار گرفته و دارای جنگلهای فراوان می باشد، حدود ۸۰ درصد زمین این منطقه از جنگلهایی پوشیده شده که محل زندگی گوزن های شمالی، خرس ها و سایر گونه های حیات وحش می باشند.
بیشتر افرادی که به نیوبرانزویک می آیند در اجتماعات بسیار دوستانه پذیرفته شده هستند.
نیوبرانزویک جنوبی دارای اجتماعات انگلیسی زبان می باشد.
اجتماعات فرانسوی زبان که یک سوم مردم نیو برانزویک را تشکیل می دهند در بخش شمالی این استان قرار دارند.
نیوبرانزویک یکی از کوچکترین استانهای کانادا، تقریبا هم اندازه ایرلند، اسکاتلند یا جمهوری چک می باشد.
این استان برای جمعیت ۷۵۰۰۰۰ نفری خود فضای فراوانی داشته که مورد استفاده ساکنین این منطقه برای فعالیتهای عالی در فضای باز و ساختن خانه می باشد.
چه کسانی می خواهند در نیو برانزویک زندگی کنند؟
نیوبرانزویک مقصد مهاجرتی بسیار جذاب برای آندسته از افرادی است که تمایل به سبک زندگی ساده تر و بدون تجمل در زمینهایی مملو از دریاچه ها و جنگلها دارند.
معاملات املاک در نیوبرانزویک جزء ارزانترین موارد در کانادا می باشد. در دسامبر ۲۰۱۴ بر اساس گزارش انجمن مشاورین املاک کانادا قیمت متوسط خانه در نیوبرانزویک فقط ۱۵۵۰۰۰ دلار بود.
اکثر تازه واردین که دارایی گرانتری را در جای دیگر به فروش رسانده اند می توانند بدون پیش پرداخت خانه ای در نیوبرانزویک خریداری کنند.
شما در نیوبرانزویک شانس داشتن زمینهای زراعی را دارید که در برخی مناطق فقط ثروتمندان از عهده آن بر می آیند، همچنین شانس زندگی در میان مردمی را خواهید داشت که هنوز حقیقتا به هم کمک می کنند.
اگر پول برایتان مهم بوده و دنبال شغلی عالی با امکان پیشرفت سریع هستید (و تفریحات شبانه شهری با کلوپهای شبانه امروزی و چیزهای شبیه به این) احتمالا نیوبرانزویک مناسب شما نخواهد بود.
اگرچه نیوبرانزویک اقتصاد پویایی ندارد، درآمد متوسط یک ساعت برای کارمندان حقوق بگیر به طور ثابت بیشتر از هر استان آتلانتیک دیگری بجزء نیوفاندلند و لابرادور می باشد. نرخ بیکاری که معمولا حدود ۱۰ یا ۱۱ درصد می باشد در سال ۲۰۱۴ بالای ۱۰ درصد بود.
چه کسانی در نیوبرانزویک زندگی می کنند؟
اغلب مردم نیوبرانزویک اصل و نسبی از جزایر بریتانیا (انگلیسی، اسکاتلند و ایرلند) یا اجداد فرانسوی دارند.
در حال حاضر این استان دارای جمعیت مهاجر کمی می باشد. کمتر از ۴ درصد مردم نیوبرانزویک مهاجر هستند، که در مقایسه با تورنتو با نصف جمعیت مهاجر، بسیار کم می باشد.
در سالهای اخیر نیوبرانزویک در مقایسه با اغلب استانهای دیگر کانادا تغییرات کمی در اطلاعات جمعیتی داشته است. اعداد آمارهای کانادا نشان می دهد کمتر از ۲ درصد جمعیت نیوبرانزویک را اقلیتی که به چشم می آیند تشکیل می دهد در حالیکه این مقدار در کل کانادا ۱۶ درصد می باشد.
به کارگران نیوبرانزویک حدود ۱۵ درصد کمتر از متوسط کانادا دستمزد پرداخت می شود. افرادی که مشتاق شغلهایی با درآمد بالا هستند تمایل به رفتن به غرب دارند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات