تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

زندگی دانشجویی در دانشگاه دولتی آریزونای آمریکا

۲۳ خرداد ۱۳۹۵
زندگی دانشجویی در دانشگاه دولتی آریزونای آمریکا

فعالیت های فوق برنامه

دانشگاه دولتی آریزونا برنامه های مشارکتی فوق برنامه ای فعالی دارد (مرکز مشارکت سان دِویل). این مرکز که در طبقه سوم اتحادیه مموریال قرار دارد، فرصت های مشارکت دانشجویی در باشگاه ها، انجمن های خواهری، انجمن های برادری، خدمات اجتماعی، رهبری، اتحادیه دانشجویی، و برنامه ریزی مواد درسی را فراهم می کند.

چِینج مِیکِر سِنترال (Changemaker Central)  مرکز تجمع منابع متمرکز تحت اداره دانشجویان برای جلب مشارکت دانشجویان در کارآفرینی دانشجویی، مشارکت مدنی، یادگیری خدمات، و خدمات اجتماعی است و تغییرات اجتماعی دانشجویی را تسریع می کند. محل های استقرار این مرکز در پاییز سال ۲۰۱۱ در همه پردیس های دانشگاهی افتتاح شدند و فضای کاری انعطاف پذیر و خلاقانه ای را برای همه در جامعه دانشگاهی آریزونا فراهم کرده است. این پروژه کلا در دست دانشجویان است و تعهد نهادی دانشگاه دولتی آریزونا در مشارکت اجتماعی و کارآفرینی را پیش می برد. این فضا به دانشجویان امکان می دهد در عین بهره مندی از مزیت منابع متعدد دانشگاه دولتی آریزونا و فرصت برای مشارکت، کار کنند و عضو شبکه های جدید شوند و کارآفرینی مشارکتی انجام دهند. چِینج مِیکِر سِنترال برنامه های شناسنامه داری از جمله چالش نوآوری و ده هزار راه حل دارد که با ایجاد جوامع خلاق پیشتیبانی از ایده ها و نوآوری های دانشجویی و افزایش دست رسی به سرمایه گذاری های مراحل اولیه، در سفر دانشجویان برای بازی گردان شدن، آن ها را همراهی می کند. چالش نوآوری (The Innovation Challenge) به دنبال دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس کل دانشگاه است که می خواهند از طریق نوآوری، در جوامع محلی و جهانی ما تغییر ایجاد کنند. دانشجویان می توانند برای ساخت برنامه های نوآورانه، نمونه اولیه، ایده های مشارکت اجتماعی یا ریسک پذیر خود تا ۱۰ هزار دلار برنده شوند. پروژه ده هزار راه حل (The 10,000 Solutions Project) قدرت تخیل مشارکتی و نوآوری برای ایجاد بانک راه حل را افزایش می دهد. این پروژه به عنوان سکوی حل مسئله تجربی، ایده های دارای تاثیر محلی و جهانی را جمع آوری می کند و به نمایش می گذارد. هدف پروژه ده هزار راه حل، این است که ببینیم وقتی مردم مشتاق به اجتماع مشارکتی می پیوندند که از ایده های نوآورانه هم استفاده می کنند، چه اتفاق مثبتی می افتد.

علاوه بر چِینج مِیکِر سِنترال، تجربه های اقامتی تازه دانشجویان (Freshman Year Residential Experience (FYRE)) و جامعه یونانی (Greek community (Greek Life)) در دانشگاه دولتی آریزونا در ارتباط نزدیک دانشجویان با دانشگاه تاثیر زیادی داشته اند و خروجی های اجتماعی مفیدی هم داشته اند. تجربه های اقامتی تازه دانشجویان در دانشگاه دولتی آریزونا بنیان گزارده شد تا تازه دانشجویان دانشگاه دولتی آریزونا تجربه بهتری داشته باشند و ارقام ابقای دانشجویی افزایش یابد. تجربه های اقامتی تازه دانشجویان برای دانشجویان، توصیه، آزمایشگاه رایانه، دوره های آموزشی ورودی رایگان، کارگاه، و کلاس برگزار می کند. دانشگاه دولتی آریزونا محل یکی از اولین و در حال رشدترین انجمن های برادری به نام Sigma Phi Beta نیز می باشد که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و نشانگر تعهد دانشگاه به پشتیبانی از گوناگونی و مشارکت می باشد.

دومین بخش اتای Phrateres که یک باشگاه غیراختصاصی غیرانتفاعی خدمات اجتماعی است در سال ۱۹۵۸ در همین جا افتتاح شد.

زندگی یونانی چند مشاور دارد از جمله شورای بین انجمن اخوت (Interfraternity Council (IFC))، سازمان یونانی چندفرهنگی (Multicultural Greek Organization (MCG))، انجمن ملی سازمان های دوستی و لاتین تبار (National Association of Latino and Fraternal Organizations (NALFO))، شورای ملی پان-هلنی (National Pan-Hellenic Council (NPHC))، انجمن پان هلنی (Panhellenic Association (PHA))، و شورای حرفه ای انجمن اخوت (Professional Fraternity Council (PFC)).

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات