تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

زندگی دانشجویی در دانشگاه آرمیت (RMIT)

۲۰ مهر ۱۳۹۵
زندگی دانشجویی در دانشگاه آرمیت (RMIT)

در دانشگاه RMIT فرهنگ مشارکت پرورش داده می شود. آموزشکده ها تشخیص داده اند که اگر زندگی دانشجویی با فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی همراه نباشد، ناقص است. با وجود بیش از ۱۰۰ باشگاه و انجمن در این دانشگاه، دانشجویان می توانند زمینه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به آن ملحق شوند.

در کنار این امکانات، در این دانشگاه RMIT Link هم وجود دارد، یک برنامه چتری است که در هر نیمسال رویدادهای منظمی طبق آن در محوطه دانشگاهی برگزار می شوند. گردش های پیاده روی، شب های سینمایی ورویدادهای موسیقی فقط چند مورد از این ها هستند که دانشجویان می توانند در آن ها شرکت کنند. علاقمندان به هنر، سیاستمداران مشتاق و دوستداران ورزش و هرکس دیگری از این بین از زندگی دانشجویی خود در RMIT لذت می برند.

نظرسنجی از دانشجویان دانشگاه آرمیت (RMIT) – استرالیا

گروه دانشجویان بین المللی در دانشگاه RMIT با هم توافق دارند که این آموزشکده از دانشجویان خارجی به خوبی حمایت و استقبال می کند و متعهد است کاری کند که این دانشجویان احساس کنند در وطن خود هستند. حتی دانشجویان محلی هم موافقند که دراین دانشگاه از طریق ارائه فعالیت های متعدد که اغلب در آموزشکده یا باشگاه های آن برگزار می شوند، از هیچ تلاشی فروگذار نمی شود تا مطمئن شوند دانشجویان از اقامت خود در آنجا لذت می برند.

جدای از محیط اجتماعی فوق العاده آن، دانشجویان RMIT از استادان و مدرسان پرشور و با انگیزه ای که همواره برای کمک به دانشجویان آماده اند، بسیار قدردانی می کنند. نظرهای دانشجویان نشان می دهند که از فضاها و امکانات آموزشی دانشگاه که آن ها را درجه یک می دانند، بسیار راضی هستند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات