تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

زل آم سی-کاپرون (Zell am See-Kaprun) محلی بینظیر برای گذراندن تعطیلات

۷ خرداد ۱۳۹۶
زل آم سی-کاپرون (Zell am See-Kaprun) محلی بینظیر برای گذراندن تعطیلات

زل آم سی-کاپرون یکی از برترین جاذبه های اتریش است چون دورتادورش را یخچال های پربرف پوشانده، مراتع آلپی سرسبز غلتان دارد، دریاچه ای با آب زلال دارد و عالی است اگر تعطیلات بعدیتان در فکر ویزای توریستی اتریش باشید.
این محل، فقط دیدنی نیست بلکه فرصت چالش های ورزشی و لذت بردن از استراحت کافی را فراهم می کند. مسافرانی که به این محل می آیند حدود ۷۰۰ گزینه برای اقامت دارند-از هتل های ۵ ستاره گرفته تا اقامتگاه های خصوصی با هتل های برنددار مخصوص خانواده ها و کودکان.
یکی از مقصدهای متنوع کل سال درست در قلب اتریش، همین مکان است و جای دیگری در آلپ نیست که این همه مکان حیرت آور و این همه منظره آلپی در کنار هم داشته باشد. مرتع های زیبا، کوه های محکم و استوار، دریاچه زل و نیروهای رام نشدنی طبیعت در پارک ملی هوخ تاورن و یخ ابدی یخچال کیتزاشتاین هورن فریبندگی این مکان را در همه فصول به رخ می کشند.
مسافران بر روی بلندترین و چشم نوازترین سکوی سالزبورگ، نمایی بی نظیر از دره کاپرون، دریاچه زل و ۳۰ قله ۳۰۰۰ متری. مسیر رمزآلود و جادویی ۳۶۰ متری گالری پارک ملی، چشم اندازی عمیق و دقیق از پارک ملی هوخ تاورن به شما می دهد.
دسته بندی :اتریش

نظرات