تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

روش های تحصیل در استرالیا

۵ مرداد ۱۳۹۵
روش های تحصیل در استرالیا

اگر شما شرایط ورود به دوره مورد نظر در استرالیا را ندارید، مسیرهای بسیاری وجود دارد که می تواند به شما کمک کند به هدف خود برسید. این ممکن است شامل تحصیل در یک مدرسه استرالیایی، گذراندن کلاس آمادگی زبان انگلیسی یا تحصیل در یک دوره فنی حرفه ای باشد. راه دیگر ممکن است مطالعات ابتدایی باشد – یک دوره یکساله فشرده دوره های مقدماتی که از طریق اکثر موسسات در دسترس است. این دوره ها به شما مهارت های لازم برای ورود به مقطع کارشناسی (لیسانس) را میدهد.

مطالعات ابتدایی

اگر شما شرایط تحصیلات آکادمیک را ندارید، چند گزینه برای آماده سازی شما برای تحصیل در سطوح بالاتر برای  وجود دارد. بسته به تحصیلات قبلی و مدرک مورد نظر، می توانید در دبیرستان و یا بنیاد مطالعاتی ثبت نام کنید.

مطالعات ابتدایی معمولا یک دوره مقدماتی فشرده یک ساله است که برای شما مهارت های مورد نیاز برای ورود به یک دوره کارشناسی در یک موسسه تحصیلات دانشگاهی و یا بالاتر را فراهم می آورد. این مطالعات معمولا به بخشهایی مانند مطالعات مربوط به کسب و کار و مطالعات علمی تقسیم می شود، و واحد اجباری و انتخابی ارائه میکند. معمولا آموزش به زبان انگلیسی در دسترس است.

بسیاری از مدارس، موسسات آموزش فنی حرفه ای و دانشگاه ها، دوره مطالعات بنیادین را ارائه میکنند. ویژگی مشترک مطالعات بنیادین این است که یک دانشگاه محلی موقتی در یک دوره کارشناسی را با فرض دستیابی شما به نمرات قابل قبول اختصاص داده است.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات