تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تدریس در دانشگاه آمریکا | روشهای تدریس در آمریکا چگونه است؟

۱۱ آبان ۱۳۹۴
تدریس در دانشگاه آمریکا | روشهای تدریس در آمریکا چگونه است؟

روشهای تدریس در دانشگاه آمریکا 

در هر کلاسی در  دانشگاه محل تحصیل تان ممکن است ساختارهای متفاوتی وجود داشته باشد. کلاس های مربوط به دوره های آموزشی اولیه، ممکن است بزرگ و عمدتاً مبتنی بر تدریس استاد باشد، در حالی  که سایر کلاس ها ممکن است  نوعی رویکرد «سمیناری» داشته باشد.در این مطلب اطلاعاتی را در خصوص روشهای تدریس دانشگاه آمریکا جمع آوری شده است که در اختیار شما خواهیم گذاشت.


روشهای تدریس در دانشگاه آمریکا  چگونه میباشد؟

تدریس در دانشگاه آمریکا :در دوره های آموزشی بزرگ، کلاس با سخنرانی استاد پیش می رود و تعداد «گروه های بحث» کمتر هستند که در بیشتر مواقع، توسط دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی که به عنوان دستیار آموزشی فعالیت می کنند، اداره می گردد.به ویژه در کلاس های علوم و زبان، جلسات «آزمایشگاه» فرصتی را برای تمرین عملی مهارت های تدریس شده، گفت و شنود یا انجام آزمایشات فراهم می سازد.حتی در کلاس های بزرگتر که ساختار آن با سخنرانی استاد پیش می رود هم از دانشجویان انتظار می رود که به طور منظم در همه کلاس ها شرکت کنند.

مشارکت های فعالانه در دانشگاه چه تاثیری در تدریس دارد؟

معمولاً در سمینارها، «مشارکت کلاسی» یکی از معیارهای مهم تعیین نمره است. این بدان معنا است که تنها حضور شما در کلاس ها کافی نیست بلکه مشارکت فعالانه در آنها از جمله سؤال پرسیدن و شرکت کردن در بحث ها هم از اهمیت ویژه ای برخور دار است.غالباً در کلاس ها از شما انتظار دارند که نظریات را در ارتباط با موقعیت های جدید به کار ببرید، نظر و تفسیر خود را بیان کنید، و حتی نظریه های خاص خود را ارائه دهید و آنها را بسنجید. تردید یا مخالفت (مؤدبانه) با نظرات دیگران، حتی استاد، بی احترامی تلقی نمی شود.

اصول تدریس در دانشگاه آمریکا 

گاهی دانشجویان استاد را با نام کوچک صدا می زنند، و از آنچه شما انتظار دارید کلاس هایتان غیر رسمی تر به نظر می رسد؛ گاهی ممکن است افرادی را ببینید که با خود، خوراکی به کلاس آورده اند و یا اینکه دیر سر کلاس حاضر می شوند. اما این موضوع شما را دچار اشتباه نکند، در هرحال باز هم استاد مسئول اداره کلاس است و کلاس های مختلف ممکن است به شیوه متفاوتی اداره شود. سعی کنید موقعیت خاص کلاسی که در آن شرکت می کنید را درک نمایید.

آموزش در ایالات متحده به اندیشه و تحلیل مبتکرانه و انتقادی تأکید بسیاری دارد تا اینکه فقط یادگیری یک سری ایده های اندیشمندان بزرگ و حفظ کردن فرمول ها و واژگان.زمانی که می خواهید راجع به موضوعی از دیگران نقل قولی کنید و یا حتی خلاصه ای از دیدگاه های دیگران را ارائه دهید، باید همیشه منبع را ذکر کنید، در غیر این صورت ممکن است شما را به سرقت عقاید و نظرات دیگران متهم کنند، که جرم بسیار بزرگی محسوب می شود و حتی ممکن است به اخراج از دانشگاه بیانجامد.  

به طور کلی نوع سیستم آموزشی ایالت متحده با کشورهای دیگر کاملا متفاوت است پس باید نوع سیستم آموزشی آنجارا به خوبی بشناسید تا بتوانید در تحصیل خود موفق باشید. 

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

 

دسته بندی :آمریکا

نظرات