تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

رمز مصاحبه ای موفقیت آمیز قسمت سوم

۱۱ آبان ۱۳۹۴
رمز مصاحبه ای موفقیت آمیز قسمت سوم

رمز مصاحبه ای موفقیت آمیز قسمت سوم

۴ رمز پایانی که انجام یک مصاحبه ی موفقیت آمیز را برای شما آسان و مقدور میکند… و شما را در اخذ ویزای غیرمهاجرتی کمک میکند.


 

۷- همه کشورها شرایط یکسانی ندارند

برای دریافت ویزا شرایط یکسانی وجود ندارد.

آن دسته از افرادی که در کشورهایی زندگی می کنند که از مشکلات اقتصادی زیادی برخوردار هستند و یا دانشجویان کشورهایی که بعد از تحصیل در آمریکا به عنوان مهاجر مانده اند و به کشورهای خود بازنگشته اند، معمولا شرایط سختری برای دریافت ویزا خواهند داشت.

در مصاحبه ی آن افرد طبق آمار های گرفته شده، معمولا سؤالاتی در زمینه ی آینده  شغلی در کشورش بعد از تحصیل، پرسیده خواهد شد، که پاسخ این سؤالات  تاثیر بسیاری در صدور ویزا برای آن شخص خواهد داشت.

۸- استخدام شدن

هدف شما از رفتن به آمریکا تحصیل است، نه برای یافتن یک فرصت شغلی برای کار کردن.

شما باید بتوانید تا افسر کنسولگری را قانع کنید که قصد شما فقط تحصیل است و بعد از اتمام آن به کشور خود بازمی گردید.

در حالی که خیلی از دانشجویان در هنگام تحصیل مشغول به کار هم می شوند، که این موضوع هدف اصلی انها بعد از اتمام تحصیلات می باشد.

اگر شمامتاهل هستید و با همسر خود قصد رفتن دارید و برای همسر خود در خواست ویزای همراه ۲-f داده اید، باید بدانید که افرادی که با این ویزا به امریکا می روند تحت هیچ شرایطی اجازه کار کردن ندارند و باید آمده باشید که در مورد سوالاتی مانند، چگونگی گذراندن وقت خود با همسرتان به افسر کنسولگری جواب مناسبی دهید.

کار کردن به صورت داوطلبانه و حضور در مدارس به صورت پاره وقت جزء فعالیت های مجاز است.

۹- اثبات وابستگی (دلبستگی) به کشور خود

اگر قصد رفتن به آمریکا را دارید و متاهل هستید و همسر و فرزندانتان همراه شما نخواهند آمد، باید دلایلی در جهت داشتن استطاعت مالی ارائه دهید، تا نشان دهد که خانواده شما در غیاب شما نیاز مالی ندارند، زیرا ممکن است افسر کنسولگری در این رابطه از شما سوالاتی بکند و اگر این قضیه برای آنها اثبات شود که آنها به در آمد شما نیاز دارند، در خواست ویزای شما تقریبا رد خواهد شد.

اگر خانواده شما امکان پیوستن به شما در آینده را دارد، باید در فرم تقاضا نامه خود، درج گردد.. زیرا این مسئله ممکن است برای شما مؤثر باشد.

۱۰- نگرش مثبتی داشته باشید

در حضور افسر کنسولگری سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و نشان دهید که اعتماد به نفس دارید که این امر باعث می شود که افسر کنسولگری دیدی مثبت نسبت به شما پیدا کند.

اگر ویزای شما به هر دلیلی رد شد سعی کنید علت رد شدتتان را پیدا کنید، افسر کنسولگری را سؤال پیچ نکید و با او به آرامی صحبت کنید و از او در خواست کنید تا لیستی از مدارکی که مانع رد شدن می شود را به شما ارائه دهد.

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران – آنکارا

پیکاپ پاسپورت آمریکا – پیکاپ ویزا  وقت سفارت آمریکا

دسته بندی :عمومی

نظرات