تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

رمز مصاحبه ای موفقیت آمیز قسمت دوم

۱۱ آبان ۱۳۹۴
رمز مصاحبه ای موفقیت آمیز قسمت دوم

رمز مصاحبه ای موفقیت آمیز قسمت دوم

۳ رمز بعدی که لازمه ی داشتن مصاحبه ای موفق برای اخذ ویزای غیرمهاجرتی است.


شما می بایست دلایل قانع کننده ای برای کارمند کنسولگری برای تحصیل در ایالات متحده بیاورید ، که ثابت کند هدف شما از رفتن فقط تحصیل است نه مهاجرت.

شما باید توانایی کافی برای دادن توضیح علت تحصیل خود به آمریکا را داشته باشید و باید  توضیح دهید که چگونه تحصیلتان باعث پیشبرد شغلیتان در آینده می شود و چه تاثیری روی آن خواهد گذاشت.

۵. کوتاه و مختصر جواب دهید

به سؤالات پاسخ کوتاه و کامل بدهید و از حاشیه رفتن پرهیز کنید،زیرا افراد در خواست کننده ی ویزا بسیار زیاد هستند و حجم پرونده های کاری بسیار بالاست.

افسرهای صدور ویزا با توجه به محدودیت زمانی کم نمی توانند وقت بسیاری برای شنیدن به پاسخ های شما بگذارند و آنها بر اساس همان برخورد اول شما در یک یا دو دقیقه ی اول مصاحبه تصمیم خود را می گیرند

و پاسخ های اولیه شما تاثیر بسزایی در برداشت کارمند کنسولگری از شما در جهت صدور ویزا دارد که با دادن پاسخ های کوتاه و مفید می توانید تاثیر مثبتی روی موفقیت شما برای دریافت ویزا داشته باشد.

۶. مدارک را کامل ارائه بدهید

باید تمام مدارک خود را تکمیل نموده و همراه خود داشته باشید،

اصل یا کپی تمام مدارک ارسال شده به سفارت و حتی آنهایی را که به سفارت نداده اید و فکر می کنید که مفید است مثل مدارک تحصیلی، سابقه کار و مدارک مربوطه به حساب های بانکی و وضعیت مالی خود و خانواده را به همراه داشته باشید.

برای گرفتن ویزای دانشجویی باید پرونده های تحصیلی خود را تکمیل نموده، از نمرات آزمون و سایر مدارک تحصیلی و به علاوه مدارک کافی برای اثبات حداقل یک سال تحصیل در آمریکا را باید همراه خود داشته باشید.

قبل از تقاضای ویزای دانشجویی باید در یکی از دانشگاه های آمریکایی پذیرفته شده باشد و به محض پذیرش از طرف دانشگاه فرم رسمی l-20 را برای شما ارسال خواهند کرد که در مصاحبه به آن نیاز دارید.

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران – آنکارا

پیکاپ پاسپورت آمریکا – پیکاپ ویزا   وقت سفارت آمریکا

دسته بندی :عمومی

نظرات