تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

رسانه های دانشجویی دانشگاه دولتی آریزونا – آمریکا

۲۳ خرداد ۱۳۹۵
رسانه های دانشجویی دانشگاه دولتی آریزونا – آمریکا

رسانه State Press، مرکز انتشار اخبار مستقل تحت اداره دانشجویان است. State Press اخبار و رویدادهای هر چهار پردیس را پیگیری می کند. ویراستاران و مدیران دانشجویی تنها مسوولان محتوای وب سایت State Press هستند. یک هیات مستقل بر این مواد نظارت دارد و یک مشاور حرفه ای که توسط دانشگاه به کار گرفته شده است به آنان مشاوره می دهد.

داون تاون دِویل (The Downtown Devil ) یک وب سایت خبرگزاری دانشجویی برای پردیس دانشگاهی داون تاون فونیکس است که دانشجویان مدرسه خبرنگاری و ارتباطات انبوه والتر کرانکایت آن را اداره می کنند.

دانشگاه دولتی آریزونا دو ایستگاه رادیویی دارد. KASC The Blaze 1330 AM یک ایستگاه مخابره ای است که متعلق به مدرسه خبرنگاری کران کایت می باشد و با راهنمایی یک مشاور حرفه ای کاملا توسط دانشجویان اداره می شود. ایستگاه بلِیز ۲۴ ساعت شبانه روز، موسیقی مستقل، محلی و آلترناتیو پخش می کند و ابتدا و انتهای هر ساعت، جدیدترین اخبار و رویدادهای ورزشی را اطلاع رسانی می کند. W7ASU نیز یک ایستگاه رادیویی آماتوری است که ابتدا در سال ۱۹۳۵ تاسیس شد. W7ASU حدود ۳۰ عضو دارد که از رادیوی آماتور لذت می برند و در اصل یک باشگاه رقابت است.

اتحادیه دانشجویی دانشگاه دولتی آریزونا – آمریکا

دانشجویان متحد دانشگاه دولتی آریزونا (ASASU) اتحادیه دانشجویی دانشگاه دولتی آریزونا است. این اتحادیه از اتحادیه دانشجویان کارشناسی (Undergraduate Student Government) و انجمن دانشجویان کارشناسی ارشد و حرفه ای (Graduate & Professional Student Association (GPSA)) تشکیل شده است. اعضا و مسوولان ASASU هر سال توسط دانشجویان انتخاب می شوند.

انجمن تالار اقامت (Residence Hall Association (RHA)) دانشگاه دولتی آریزونا نماینده هر دانشجویی است که در پردیس دانشگاه دولتی آریزونا زندگی می کند. هر پردیس دانشگاه، یک انجمن دارد که مستقل از دیگری عمل می کند. هدف از این انجمن، افزایش کیفیت زندگی در تالار اقامت و ایجاد صدایی واحد برای رفع نگرانی های ساکنان خوابگاه ها و راسندن صدا به گوش مسوولان و سازمان های دیگر دانشگاه؛ ارائه برنامه ریزی فرهنگی، آموزشی، و اجتماعی؛ و برقراری ارتباط و کار با شوراهای اجتماعی مجزا است.

زندگی در پردیس دانشگاه دولتی آریزونا – آمریکا

دانشگاه دولتی آریزونا، در هر سه پردیس خود امکانات زندگی در پردیس را فراهم می کند. در پردیس اصلی تمپ، خوابگاه هایی مانند پالو ورده شرقی، پالو ورده غربی، پالو ورده اصلی (در حال ساخت)، برج های دانشگاه، آکادیا، مانزانیتا، دهکده آکادمیک هاسایامپا، سن پابلو (معروف به CLAS Academy)، مرکز سونورا، و خوابگاه های چندگانه بارت قرار دارند. به تازگی دانشگاه دولتی آریزونا، ویستا دِل سول را هم در جاده آپاچی برای دانشجویان ممتاز طراز اول خود به این ها اضافه کرده است. در پاییز سال ۲۰۱۷ قرار است پابلو ورده اصلی جدید تکمیل شود. هر خوابگاه با دانشکده، موسسه، رشته یا ورزش خاص خود شناخته می شود و تقریبا به کلاس هایی که دانشجویان طبق رشته های خود می روند، نزدیک است (به جز مرکز سونورا که برای اسکان دانشجویان بیشتر از ظرفیت خوابگاه ها اختصاص داده شده است و دانشجویانی که رشته خود را اکتشافی معرفی کرده اند). مثلا ساکنان برج دانشگاه (University Towers)  فقط دانشجویان مهندسی را پذیرش می کند. دانشگاه آریزونا جدا از خوابگاه های داخل پردیس، تالارهای اقامتی نیز برای اسکان طبقه های برتر و زندگی یونانی دارد. اقامت زندگی یونانی فقط برای انجمن های خواهری موجود است که در حال حاضر عضو پان هلنی های دانشگاه باشند. در حال حاضر ۱۲ انجمن خواهری در محل اقامتی زندگی یونانی ساکن هستند. انجمن های خواهری در یک مجتمع محصور به نام Adelphi Commons اسکان داده می شوند و فقط در دسترس اعضای انجمن اخوت خواهری می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات