تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

دیزنی لند امریکا

۱۸ آذر ۱۳۹۴
دیزنی لند امریکا

پارک دیزنی لند (Disneyland Park) یکی از مناطق تفریحی امریکا می باشد که در آناهایم (Anaheim) کالیفرنیا واقع شده است. این پارک متعلق به شرکت والت دیزنی یکی از معروفترین شرکت های سازنده انیمیشن می باشد و در سال ۱۹۵۵ میلادی افتتاح شده است. با توجه به این که سالیانه بازدید گنندگان بی شماری به این پارک مراجعه می کنند و ابسیار مورد توجه مخصوصا کودکان می باشد، بهترین زمان برای بازدید از این پارک اوایل سپتامبر است.
در هنگام ورود به این سرزمین زیبا یک پیام خوش آمد گویی به شما گفته می شود:
“خوش آمدید. دیزنی لند سرزمین شماست. این جا کهولت، خاطرات عزیز گذشته را باز می یابد، و جوانی مبارزات و وعده های آینده را می چشد. دیزنی لند به ایده آل ها، رویاها و واقعیت های سختی که امریکا را ساخته است تقدیم شده است.”
در این پارک افرادی واقعی، شخصیت های کارتونی معروف مثل سفید برفی، آلیس در سرزمین عجایب و تینکربل را اجرا می کنند. آن ها اصولا از بین صدها کاندید انتخاب می شوند و باید شرایط خاصی داشته باشند مثل سن، قد، چهره وهمچنین قابلیت هایی مثل رقص و آواز را داشته باشند. این افراد باید تمامی دیالوگ های شخصیت کارتونی خود را حفظ باشند و مدام از آن ها استفاده کنند.
شخصیت های کارتونی از طریق تونل های زیر ساختمان تردد می کنند. شما می توانید لز گردش آبی نیز لذت ببرید. آبشارهای زیبا پر از درختان زیبا منظره جذابی برای شما ایجاد خواهند کرد. میکی موس یکی از شخصیت های مهم پارک دیزنی لند است که در قسمت های مختلف پارک با نشانه های آن روبرو خواهید شد. اگر جزو برندگان خاص مسابقه های پارک باشید شاید شانس دیدن اتاق مخفی در قلعه سیندرلا را نیز پیدا کنید.
در دیزنی لند فروشگاه های زیادی وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای خود و دوستانتان هدایای زیبایی خریداری کنید. همچنین رستوران با منوهای مختلف برای بازدید کنندگان وجود دارد.

دسته بندی :آمریکا

نظرات