تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ده مکان برتر توریستی در آمریکا |قسمت۱

۲۵ آبان ۱۳۹۴
ده مکان برتر توریستی در آمریکا |قسمت۱

معرفی ده مکان برتر توریستی در آمریکا

آمریکا یکی از کشورهای توریستی و صنعتی است که از مکان های دیدنی زیادی برخوردار است. در این مقاله شما میتوانید اطلاعاتی در خصوص ده مکان برتر توریستی در آمریکا کسب کنید.


۱_مجسمه آزادی

مجسمه آزادی جز یکی از مهمترین نماد ها و یکی از ده مکان برتر توریستی در آمریکا است این مجسمه که یکی ازبزرگترین مجسمه های دنیا است در جزیره ی آزادی نزدیک به منهتن قرار گرفته. این مجسمه نماد آزادی و دموکراسی در آمریکاست.برای بازدید از این نماد باید ۳۷۷ پله را پیموده تا به بالای مجسمه برسید و چشم انداز زیبایی از اطراف را مشهده کنید. بازدید برای عموم آزاد است.هم چنین میتوانید فقط از موزه ی جزیره ی آزادی به جای بالا رفتن از پله ها که موزه ی تاریخی است دیدن کنید.

۲_کوه راش مور

کوهی در آمریکا که صورت روسای جمهوری این کشور حکاکی شده. صورت های بزرگی که ابهت خاصی برای این مکان ایجاد کرده.جورج واشنگتن، توماس جفرسون، تئودور روزلوت و آبراهام لینکلن افرادی هستند که چهره اشان حکاکی شده.علاوه بر آن در این مکان توریستی طبیعت زیبایی برای گشت و گذار و کشف و جستجو در اطراف منطقه تپه های سیاه وجود دارد که باید حدود یک تا دو ساعت به سمت آنجا رانندگی کنید  و از تماشای این مکان زیبا لذت ببرید.

۳_آبشار نیاگارا

یکی از پر بازدیدترین مکان های توریستی آبشارنیاگارا است که در دو سمت آمریکا و کانادا قرار گرفته و از دو کشور دسترسی دارد.این آبشار در حدود ۷۵۰ گالن آب در دقیقه سرازیر میکند. برای بازدید از این آبشار تا حدی میتوانید به آن نزدیک شوید که قدرت مه حاصل از ریزش آب را به خوبی احساس کنید و هم چنین میتوانید با قایق هایی که در آنجا قرارگرفته به سمت پایه آبشار بروید.این مکان زیبا از تور تفریحی بادنوردی هم برخوردار است.

۴_پارک ملی کوه های بزرگ اسموکی

این پارک بزرگ، در دو ایالت تنسی و کارولینای شمالی قرار دارد و پربازدیدکننده ترین پارک ملی آمریکا است.کوه های بزرگ اسموکی، گونه های مختلف گیاهی و جانوری در خود دارد و جزو میراث جهانی یونسکو نیز هست. این پارک بیش از ۵۰۰ هزار آکر وسعت دارد که می توانید همه جای آن را زیر پا بگذارید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :آمریکا

نظرات