تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

دلایل برای سفر به لندن در سال ۲۰۱۶

۱۴ بهمن ۱۳۹۴
دلایل برای سفر به لندن در سال ۲۰۱۶

دلایل برای سفر به لندن در سال ۲۰۱۶

اگر در سال ۲۰۱۶ برنامه ای برای رفتن به یک کشور دیگر دارید، ما به شما ۷۱ دلیل برای بازدید لندن در این سال ارائه خواهیم داد. سال نو میلادی جدید را با برنامه ها و مراسم هیجان انگیز در لندن سپری کنید. از مراسم سالیانه تاریخی گرفته تا نمایش های هنری، مسابقات ورزشی و تئاترهای عالی می توانید اوقات خوشی را امسال در لندن برای خود برنامه ریزی کنید.

مراسم رایگان مهیج در لندن

سال نو میلادی را با رژه های رنگارنگ در مرکز لندن با بیش از ۸۰۰۰ نوازنده آغاز کنید. بزرگترین جشنواره نور نیز در لندن برگزار می شود و شما می توانید تعداد زیادی از لامپ های رنگی را در سرتاسر شهر ببینید. مراسم سال نو میلادی چینی ها یکی از مراسمی است که دوست داران زیادی در سال نو دارد. شما می توانید با رزرو کردن یک میز در رستوران های محله چینی ها از آتش بازی و جشن های آن ها لذت ببرید.

هر ساله مردم زیادی در فستیوال های مختلف لندن شرکت می کنند و اجتماعات مختلف در مناطق خاصی دور هم جمع می شوند. برای دیدن جشن های Nothing Hill بزرگترین جشن زنده اروپایی ها و لذت بردن از دریایی از رنگ ها به خیابان های غرب لندن سری بزنید.

سالگردهای بزرگ

چهارصدمین سالگرد مرگ ویلیام شکسپیر در سال ۲۰۱۶ می باشد که بهترین زمان برای دیدن Globe Theatre می باشد.  نودمین جشن تولد ملکه لندن را نیز فراموش نکنید و به دیدن کمد لباس و سبک لباس پوشیدن ملکه در ۹۰ سال گذشته در کاخ باکینگهام بروید.

رویدادهای ورزشی

هر ساله در لندن ورزش هایی همچون قایقرانی برگزار می شود و در این بین بعضی از ورزشکاران به دنبال رکورد زنی نمایش های خوبی را به اجرا می گذارند. همچنین مسابقات دیگری مثل بسکتبال، شنا، شیرجه، تنیس و ورزش های رزمی نیز در این سال برگزار خواهد شد.

نمایشگاه ها

زمانی که از لندن بازدید می کنید می توانید با رفتن به موزه تاریخ طبیعی به مریخ سفر کنید. همچنین به موزه ایر فیر (Air Fair) بروید و از بیش از ۱۰۰ گالری مدرن و معاصر دیدن کنید. در ماه فوریه هم بهترین روند مد در گالری ساعتچی(The Saatchi Gallery) را می توانید ببینید. در سپتامبر ۲۰۱۶ نیز نمایشگاه ماه مد و دیزاین را از دست ندهید. امسال بیش از ۴۰۰ نمایشگاه در لندن برگزار خواهد شد که بازگو کردن همه آن ها در این مقاله نمی گنجد.

تئاترها و کنسرت های جدید

در سال ۲۰۱۶ در لندن شاهد برگزاری تئاترها و کنسرت های فراوانی مثل Amaluna، Brit Awards، ،The Magic Flute، Funny Girl و… خواهیم بود که برای دیدن آن ها می توانید تاریخ برگزاری را پیدا کنید و برای سفر خود در سال جدید برنامه ریزی داشته باشید.

هالیوود در لندن

امسال نیز مثل هر سال جشن هالیوود در لندن برگزار خواهد شد و خوانندگان زیادی برای این فستیوال به لندن می آیند. همچنین برای امسال اجرای  تئاترهای عالی نیز برای هالیوود در نظر گرفته شده است.

فستیوال های غذا

سال ۲۰۱۶ در لندن فستیوال شکلات، مراسم و تورهای نوشیدنی نیز برگزار خواهد شد. برای آشپز ها و کسانی که علاقمند به نوشیدنی هستند پیشنهاد می کنیم تا از این فستیوال ها غافل نشوند.

این ها تنها گوشه کوچکی از دلایل سفر به لندن در سال ۲۰۱۶ می باشد. برای آگاهی از همه فستیوال ها می توانید به سایت های رسمی شهر لندن سری بزنید.

دسته بندی :انگلیس

نظرات