تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

جزیره وادهو در مالدیو | تماشای یکی از جزایر عجیبی مالدیو

۲۵ آبان ۱۳۹۴
جزیره وادهو در مالدیو | تماشای یکی از جزایر عجیبی مالدیو

جزیره وادهو در مالدیو

یکی از جاذبه های دنیا دریا و اقیانوس ها هستند ، که همیشه به عنوان یکی از مقاصد مورد علاقه ی  گردشگران برای سفر در سرتاسر جهان می باشد .شما با مطالعه این مطلب اطلاعاتی مفید در خصوص جزیره وادهو در مالدیو کسب خواهید کرد.


معرفی جزیره وادهو در مالدیو

جزیره وادهو یکی از جزایر عجیبی است که در کشور مالدیو قرار دارد یکی از این مقاصد زیبای گردشگری به شمار می رود و هر ساله توریست های بسیاری برای دیدن عجایب و زیبایی های این جزیره ی فوق لعاده به کشور مالدیو سفر می کنند.در جزیره ی وادهو در مالدیو ساحل بسیار رویایی وجود دارد که گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است که یکی از مجموعه سواحلی است که بسیاری از رسانه ها در دنیا آن را قطعه ای از بهشت می خوانند . حدود ۵۰۰ نفر در این جزیره زندگی می کنند .

در طول روز مردم از آب شفاف و تمیز این جزیره  استفاده می کنند و به تفریح و شنا در این سواحل می پردازند و در طول شب برای دیدن ستاره هایی که در آب دریا وجود دارد به ساحل می آیند . اما از دلایل اصلی روشنایی و درخشان بودن آب های سواحل وادهو در شب و تاریکی وجود فیتوپلانکتون هایی است که در آب دریا وجود دارد که به دلیل ایجاد الکتریسیته در بدنشان شب ها نورانی می شوند و پدیده ی نادر و شگفت انگیزی را به وجود می آورند . این فیتوپلانکتون ها یا میکروب های دریایی همانند شب تابی هایی هستند که انگار آب دریا مانند آیینه ای برای ستاره ها بر روی زمین شده است .

ویژگی های منحصر بفرد جزیره وادهو در مالدیو

یکی از  دلایل عجیب بودن این جزیره به خاطر وجود ساحل درخشان و زیبایی است ویژگی خاص آن  در شب نمایان می شود، آب این ساحل زیبا در هنگام شب وقتی در تلالو نور مهتاب قرار می گیرد به طور کاملا رویایی می درخشد و همین امر گردشگران بسیاری را در شب برای تماشای این پدیده ی عجیب به ساحل این جزیره ی زیبا می کشاند .

البته همانند این پدیده ی عجیب و فوق العاده در برخی از مناطق دیگر جهان هم وجود دارد از جمله ی آنها  کشور ژاپن و استرالیا هستند. اما به دلیل زیباتر و درخشان تر بودن سواحل این جزیره گردشگران بیشتر علاقه مند که برای تماشای این پدیده ی زیبا به  سواحل درخشان جزیره ی وادهو در کشور مالدیو سفر کنند .

دسته بندی :عمومی

نظرات