تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

دریافت ویزا برای تحصیل در کانادا

۲۴ بهمن ۱۳۹۵
دریافت ویزا برای تحصیل در کانادا

برای تحصیل در کانادا باید ابتدا در موسسه آموزشی کانادایی واجد شرایط پذیرفته شوید و نامه رسمی قبولی را دریافت کنید. درصورتیکه در یک موسسه آموزشی کانادایی واجد شرایط پذیرفته نشوید نمی توانید برای مجوز تحصیلی کانادایی درخواست دهید.
بعد از آنکه درخواست ویزای کانادای شما توسط موسسه آموزشی پذیرفته شود باید برای مجوز تحصیلی از دولت کانادا درخواست دهید. مجوز تحصیلی تنها برای مدت زمان موقتی صادر می شود و به شما امکان تمام کردن تحصیلاتتان را می دهد.
در مورد چگونگی تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید
تمامی برنامه های آموزشی نیاز به مجوز تحصیلی ندارند. نیاز به مجوز تحصیلی بسته به مدت و سطح برنامه ای است که شما در آن پذیرفته شده اید. معمولا هیچ برنامه آموزشی با مدت زمانی کمتر از ۶ ماه نیاز به مجوز تحصیلی ندارد.
درصورتیکه نیاز به کسب مجوز تحصیلی دارید باید شماره فرمهای درخواست و پشتیبانی از اسناد را برای خود و اعضا خانوادتان که همراه شما هستند ارائه دهید.
برخی از مدارک مورد نیاز که باید همراه فرمهای درخواست مجوز تحصیل شما باشند عبارتند از:
  • نامه پذیرش از موسسه کانادایی برای اثبات اینکه برای تحصیل در موسسه پذیرفته شده اید
  • مدرکی دال براینکه بودجه کافی برای پوشش شهریه و مخارج زندگی در کانادا برای مدت زمان تحصیلات خود دارید. درصورتیکه همسر یا فرزندان شما برای کانادا همراه شما باشند میزان پولی را که باید نشان دهید باید بیشتر باشد.
  • نامه شرح حال که علت تمایل به تحصیل در کانادا و عدم تمایل به ادامه تحصیل در کشور خودتان را توضیح دهد.
دسته بندی :کانادا

نظرات