تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

دانشگاه ناحیه کلمبیا – آمریکا

۳۰ آذر ۱۳۹۵
دانشگاه ناحیه کلمبیا – آمریکا

دانشگاه ناحیه کلمبیا (UDC) تنها دانشگاه عمومی واشنگتن دی سی پایتخت ایالات متحده است. UDC یکی از چند دانشگاه شهری زمین اعطایی در کشور و یکی از اعضای آموزشکده صندوق بودجه کالج تورگود مارشال است.
برنامه های دانشگاهی دانشگاه ناحیه کلمبیا
در UDC 75 برنامه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود. اداره توسعه جامعه و گسترش خدمات (COES) انواع برنامه ها و آموزش های عملی و غیردانشگاهی را ارائه می دهد. در UDC برای هر دانشجوی تمام وقت ۳۵،۱۵۲ دلار هزینه می شود. IPEDs گزارش می دهد میزان فارغ التحصیلی دانشجویان تمام وقت UDC %15 خواهد بود؛ با این حال از UDC دانشجویان ساکن منطقه بیشتری از هر کالج یا دانشگاه دیگر در ناحیه کلمبیا فارغ التحصیل می شوند. اکثریت دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می کنند، دانشجویان بزرگسال پاره وقت غیرسنتی هستند.
آموزشکده ها و کالج ها
  • کالج کشاورزی، توسعه پایدار شهری و علوم محیط زیست (CAUSES)
  • کالج هنر و علوم تجربی (CAS)
  • آموزشکده کسب و کار و مدیریت عمومی (SBPA)
  • آموزشکده مهندسی و علوم کاربردی (SEAS)
  • آموزشکده قانون دیوید ای. کلارک (در گذشته آموزشکده قانون آنتیوک)
  • پژوهش و تحصیلات تکمیلی
  • کالج محلی دانشگاه ناحیه کلمبیا
برنامه های بین المللی
مشارکت آکادمیک دانشگاه ناحیه کلمبیا با آکادمی پیشرفته ای در معادی، یک حومه شهری در جنوب قاهره مصر رشد اطلاعات، بدنی و ذهنی دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان هر دو این مؤسسه ها را از طریق ارائه برنامه های مدرک کارشناسی، علوم کامپیوتر و مدیریت کسب و کار دانشگاه ناحیه کلمبیا مبتنی بر قاهره تحریک می کند. در جولای سال ۲۰۰۱، این مشارکت شامل گزینه های حسابداری و مالی در کسب و کارشناسی، مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و مهندسی الکترونیک و فناوری ارتباطات و تحصیلات تکمیلی در مدیریت کسب و کار (MBA) می شد.
مشارکت این دانشگاه با محوطه دانشگاهی شعبه معادی در ژوئن سال ۲۰۱۴ به پایان رسید. تمامی دانشجویان شرکت کننده در کنکور در یک دوره تدریس در خارج شرکت خواهند کرد. پس از می سال ۲۰۱۶ به هیچ یک از دانشجویانی که تا کنون ثبت نام کرده اند مدرک داده نخواهد شد.
اداره آموزش بزرگسالان چندین سال در زمینه تبادل دانشجو و حمایت مالی دانشجویان دوره دکتری با دانشگاه نایروبی روابط دانشگاهی داشته است.
محوطه دانشگاهی دانشگاه ناحیه کلمبیا
محوطه دانشگاهی اصلی دانشگاه ناحیه کلمبیا که به نام محوطه دانشگاهی وان نیز هم معروف است، در همسایگی پارک کلیولند شمالی در خیابان کنتیکت و خیابان وان نیز در شمال غربی واشنگتن دی سی قرار دارد. نام این محوطه دانشگاهی از ایستگاه مترو وان نیز – دی سی که در نزدیکی آن است، انتخاب شده است.
اولین اقامتگاه های مسکونی یا خوابگاه های دانشگاه ناحیه کلمبیا که در اصل آموزشکده ای برای دانشجویان غیرخوابگاهی است، در آگوست سال ۲۰۱۰ با اجاره یک آپارتمان در سراسر خیابان آن سوی محوطه دانشگاهی افتتاح شدند. قرار است تا سال ۲۰۱۲ مجتمعی مسکونی در محوطه دانشگاهی اصلی آن افتتاح شود که می تواند تا ۳۰۰ دانشجو را در خود جا دهد. ساخت یک مرکز دانشجویی جدید به ارزش ۴۰ میلیون دلار نیز در سال ۲۰۱۲ شروع شده است.
در سال ۱۹۶۸ محوطه دانشگاهی وان نیز به عنوان محوطه دانشگاهی مؤسسه فنی واشنگتن در ساختمان هایی که اداره ملی استاندارد تخلیه کرده بود، افتتاح شد. پس از اطلاعیه دانشگاه ناحیه کلمبیا در سال ۱۹۷۵، توسعه دوباره محوطه دانشگاهی شروع شده و با احداث ساختمان های ۳۲،۳۸ و ۳۹ در سال ۱۹۷۶ به پایان رسید. در سال ۱۹۸۱ و در مرحله دوم ساخت و ساز، ۷ ساختمان دیگر در این محوطه دانشگاهی افتتاح شدند. امکانات DCTD در ساختمان قدیمی کالج معلمان ویلسون در نشانی پلاک ۱۱ خیابان هاروارد، NW و در آموزشکده فرانکلین برای همیشه از کار خارج شدند.
در سال ۱۹۶۸ میدان مونت ورنون به عنوان محل کالج شهری فدرال انتخاب شد و در سال ۱۹۷۳ کنترل کتابخانه کارنیگ را که در سال ۱۹۷۰ به دلیل پیش بینی انتقال کتابخانه عمومی به کتابخانه یادبود مارتین لوتر کینگ کبیر بسته شده بود، در اختیار گرفت. به هرحال، بودجه لازم برای این محوطه دانشگاهی تا سال ۱۹۷۸ تأمین نشد. به دلیل کاهش ثبت نام دانشجویان و نبود بودجه، اجرای عملیات در محوطه های دانشگاهی مرکز شهر در دهه ۱۹۹۰ به شدت کاهش یافت و ساختمان ها و امکانات آن تعطیل شدند. در سال ۲۰۰۱، نام «UDC» از ایستگاه مترو مجاور میدان مونت ورنون برداشته شد.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات