تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

دانشکده تعلیم و تربیت کلرادو اسپرینگز

۱۳ آبان ۱۳۹۵
دانشکده تعلیم و تربیت کلرادو اسپرینگز

دانشکده تعلیم و تربیت ، آموزشکده تعلیم و تربیت UCCS است. دانشکده تعلیم و تربیت در سالن کولمبین در محوطه دانشگاهی UCCS قرار دارد. مجوز آن را شورای ملی تأیید اعتبار تربیت معلم (NCATE)، گروه تعلیم و تربیت کلرادو(CDE) کمیسیون تعلیم و تربیت عالی کلرادو(CCHE) و شورای تأیید اعتبار برنامه های مشاوره و تعلیم و تربیت مرتبط (CACREP) تأیید کرده اند. آن در اصل یک برنامه صدور مجوز آموزگاری ایالت کلرادوست.
COE علاوه براین مدرک اصلی و برنامه های صدور مجوز آموزگاری در بسیاری از برنامه های کمکی دیگر فعالیت می کند که جزو جدایی ناپذیر مأموریت و اهداف آن هستند.
 • تعلیم و تربیت، رهبری و مشاوره به لحاظ فرهنگی پاسخگو: CRTLC برنامه ای است که برای کمک به معلمان و مربیان احتمالی طراحی شده تا بیاموزند برنامه های تحصیلی را سفارشی سازی و تعامل کلاسی را به خوبی تنظیم کنند تا کارآمدی تدریس را به بیشترین میزان رسانده و آگاهی فرهنگی را افزایش دهند. COE هر ساله همایشی را برای معلمان و مدیران محلی در UCCS برگزار می کند که در آن درباره موضوعات فرعی و موضوعات خاص متعدد از جمله تعلیم و تربیتِ به لحاظ فرهنگی پاسخگو بحث می کنند. سخنرانان این همایش افرادی هستند که به دلیل انجام تحقیقاتی در زمینه CRTLC شهرتی کشوری دارند.
 • مجموعه های یادگیری محلی برتری و کیفیت: مجموعه های QECLS رویدادهای دوسالانه هستند که برموضوعات تعلیم و تربیتی متعدد یعنی هرچیزی از سواد عاطفی تا تحلیل حقوق شهروندی در کلاس و نحوه تکامل آن ها تأکید می کنند.
 • دهکده زبان انگلیسی دیه گو گونگ باک: در سال ۲۰۰۶، UCCS و دانشکده ینجوین یکی از دانشگاه های برجسته کره جنوبی همکاری کردند تا یک محوطه دانشگاهی آموزش زبان انگلیسی در سطح جهانی در دیه گو بسازند. در این دهکده زبان انگلیسی، برنامه آموزشی غرق شدن کامل برای بچه ها تا بزرگسالان، ارائه می شود که در آن مدل های مینیاتوری از همه چیز، از فرودگاه گرفته تا بانک تا پلیس ایستگاه وجود دارند که دانشجویان می توانند در آنجا با هم تعامل کرده و از زبان انگلیسی در ایستگاه ها سناریوهای دنیای واقعی بهره برند.
 • اداره آموزش جهانی: OGE تازه ترین تلاش COE است. این اداره در سال ۲۰۰۹ بنانهاده شد تا رشد تلاش های آموزش جهانی دانشکده تعلیم و تربیت را با توسعه پروژه دهکده زبان انگلیسی دیه گو تسهیل کند. این اداره بر دهکده زبان انگلیسی و نیز گواهینامه های آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم(TESL) و زبان خارجی (TEFL) نظارت می کند. علاوه براین، OGE به طور مشترک از یک برنامه دانشکده تابستانی ینگوین حمایت مالی می کند و در حال رسیدگی به اجرای یک تور فرهنگی و زبان اسپانیایی Oaxaca در مکزیک در میان سایر تورهای فرهنگی و مطالعه تابستانی است.
علاوه براین، COE در تعدادی از برنامه های ویژه از جمله موارد زیر نیز فعالیت می کند:
 • EduStat: دانشگاه EduStat کنفرانسی سالانه برای معلمان و مدیران از سراسر کشور است که برای تسهیل راه حل های آموزشی پیشرفته طراحی شده است. UCCS آخرین بار در سال ۲۰۰۸ میزبان این رویداد بود.
 • مرکز تحقیقات آموزشی پایکس پیک: هدف از بنانهادن PPERC آن است که امکان همکاری UCCS با مناطق آموزشی محلی را فراهم کند تا چالش های مسئولیت پذیری را برآورده کند. در حال حاضر، معاون دانشکده دو پروژه تحقیقاتی مهم را از طریق این مرکز هدایت می کند. PPERC یک واحد عملیاتی در مرکز تازه توسعه آموزش در محوطه دانشگاهی است.
 • کلینیک های خواندن: دربرنامه های خواندن تحصیلات تکمیلی COE به طور دوسالانه دو برنامه ارائه می شوند تا هم به معلمان کمک کند مشکلات خواندن بچه های K-12 را یافته و آن ها را اصلاح کنند، و هم در این فرصت به طور مستقیم به بچه ها کمک کنند.
 • شنبه فوق العاده: برنامه ای است که برای برآوردن نیازهای بچه های مستعد در سنین ابتدایی طراحی شده است. هدف از این برنامه به چالش کشیدن توانایی های فکری و خلاقانه دانشجویان در یک شنبه آکادمیک گراست.
 • برنامه معلم در محل اقامت: مشارکت با هیئت خدمات آموزشی تعاونی پایکس پیک، هدف TIRP آن است که برای حرفه ای های در حال کار امکان تغییر حرفه به آموزش را فراهم کند.
 • Troops-to-Teachers: یکی از برنامه های تعاونی وزارت آموزش و پرورش و دفاع است که برای پرسنل نظامی که به معلم شدن علاقه دارند، کمک های ارجاع و جایگذاری فراهم می کند.
 • اتحاد معلم/کارآموز: پروژه ای است که دانشجویان برجسته را ترغیب می کند وارد برنامه های آموزش در مقطع کارشناسی ارائه شده در COE شده و آن ها را به پایان برسانند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات