تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

دانستی هایی درباره سفر یک نفره به استرالیا

۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
دانستی هایی درباره سفر یک نفره به استرالیا

استرالیا همچنان یک مقصد سفری کلاسیک است. با وجود همیشگی توریست ها ، اشخاص حرفه ای ، شب زنده داری های پر انرژی سیدنی، بازدید از سد آبسنگی کبیر، اولورو، در آغوش گرفتن یک کوالا و یادگیری موج سواری کردن، مسافران دور دنیا به استرالیا جذب می شوند.
استرالیا مکان عالی برای توریست های تنها به ویژه کسانی است که برای اولین بار به استرالیا سفر می کنند می باشد. استرالیا دوست داشتنی، سرگرم کننده و پر از موقعیت هایی برای ملاقات افراد است. بسیاری از مسافران بیشتر از زمانیکه برنامه ریزی کرده اند در استرالیا می مانند و برخی نیز هرگز آنجا را ترک نمی کنند.
جاذبه های توریستی استرالیا
سیدنی، یکی از عالی ترین شهرهای جهان، مکان ایده آلی برای شروع سفر شماست. همچنین جاهای دیدنی مانند ساختمان اپرا، پل هاربور و ساحل بندی صحنه باربران زنده و گزینه های خوردن و نوشیدن و شب زنده داری مناسب با تمامی بودجه ها و ذائقه ها دارد.
ملبورن، دومین شهر بزرگ استرالیا است. همچنین با وجود مرکز خوراک شناسی و فرهنگی، زمین های ورزشی برتر کشور ، MCG_نظارت بر قوانین استرالیایی را دارد ، مسابقه راگبی یا کریکت در اینجا تجربه ای به یادماندنی است.
کوئینزلند منزلگاه برخی از معروف ترین جاذبه های استرالیا است؛ سد آبسنگی کبیر، اعیاد گلریزان تماشایی، استراحتگاه های ساحلی ساحل گلد و جزیره فریزر که با تپه های شنی غول پیکر پوشیده شده است.
هیچ سفری به استرالیا بدون بازدید از اولورو (صخره آیرز) که در مرکز کشور و در عمق بخش بیابانی و دور از دریای استرالیا قرار دارد کامل نمی شود. علی رغم اینکه چه تعداد از عکس های صخره را از قبل دیده اید، هیچ چیز شما را برای اولین تجربه دیدن آن آماده نمی کند.
صحرای معتدل تاسمانیا خیلی متفاوت از بقیه کشور احساس می شود، قلمرو شمالی گرمسیری برخی از بهترین پارکهای ملی استرالیا را داراست و استرالیای جنوبی باغ های انگور و خط ساحلی زیبا عرضه می کند.
گشت و گذار در استرالیا
استرالیا ششمین کشور بزرگ جهان است_حداقل با ۷٫۷ کیلومترمربع ۳۱٫۵ برابر بزرگتر از بریتانیا است و گشتن آن خیلی زمان می برد.
اغلب مردم بین ایالتها پرواز می کنند و رقابت از طریق قیمت بلیط ها ارزش خیلی خوبی دارد. برای سفرهای کوتاهتر_یا بودجه های کمتر_ اتوبوس های تازی تمامی مقصدهای توریستی اصلی را بهم متصل می کنند.
استرالیا همچنین یک مکان عالی برای رانندگی است، به شما امکان کاوش و پیاده شدن در مسیرهای توریستی را می دهد. ون های کاروانی فوق العاده اقتصادی هستند زیرا آنها بعنوان محل اقامت هم بکار گرفته می شوند. اجاره وسایل نقلیه در استرالیا آسان است، چنانچه سفر شما چندین ماه طول می کشد اغلب خرید خودرو دست دوم ارزانتر است و سپس بعد از اتمام سفر خود آن را بفروشید.
در سفار به استرالیا کجا اقامت کنیم؟
هتل ها مکانهای عالی برای ملاقات مسافران هستند و اغلب آنها فعالیت های اجتماعی را سازماندهی می کنند_که اغلب رایگان اند_مانند کباب درست کردن و کافه گردی. YHA  که محل های اقامتی را در هر جایی از ساختمان های زندان قدیمی گرفته تا ساختمان های تاریخی ارائه می دهند، مکان خوبی برای شروع است.
گزینه دیگر اقامتگاه است که فرصت بازدید از کافه های محلی و ماندن در فضای خانوادگی را فراهم می کند.
کجا غذا بخوریم؟
بسیاری از مردم در مورد تنهایی غذا خوردن در بیرون (یا بیرون رفتن برای نوشیدن) احساس خجالت می کنند اما روز به روز بیشتر رایج می شود به ویژه در شهرها.
اغلب هتل ها کافه، رستوران یا بار دارند که شما هنگام غذا خوردن از آنجا خارج نخواهید شد و احتمالا همسفران خود را ملاقات خواهید کرد. بیشتر رستورانها میزهای همگانی دارند و بازارهای خوراکی_مانند بازار سان ست ساحل میندیل در داروین و بازار مرکزی آدلاید_نیز مکانهای اجتماعی برای غذا خوردن هستند.
همچنین شروع مکالمه با یک غریبه در کافه های استرالیایی آسان است (که اغلب اشتباها هتل نامیده می شوند).
دسته بندی :استرالیا

نظرات