تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

خدمات پشتیبانی دانشگاه آمریکا

۱۱ آبان ۱۳۹۴
خدمات پشتیبانی دانشگاه آمریکا

خدمات پشتیبانی دانشگاه آمریکا

اولین جایی که به بسیاری از سؤالات شما پاسخگو هستند مشاور دانشجویان خارجی دانشگاه شما خواهد بود. بخشی از وظیفه مشاورها این است که به عنوان رابط میان دانشجویان خارجی با دانشگا ارتباط برقرار کنند.شما با مطالعه این مطلب دانسته های خود را در خصوص خدمات پشتیبانی دانشگاه آمریکا افزایش خواهید داد.


خدمات پشتیبانی دانشگاه آمریکا چه کسانی هستند؟

خدمات پشتیبانی دانشگاه آمریکا اولین جایی است که به بسیاری از سؤالات شما پاسخگو هستند،همچنین مشاور دانشجویان خارجی دانشگاه شما خواهند بود. بخشی از وظیفه مشاور این است که به عنوان رابط میان دانشجویان خارجی و سایر قسمت های دانشگاه و منابع اجتماعی شما را راهنمایی کند و اگر مشاور نتواند به سؤال خاصی پاسخ دهد، احتمالا  شما را به فردی که پاسخ شما را می داند ارجاع می دهد.

در اغلب سیستم دانشگاه های آمریکایی، یک مشاور آموزشی برای شما تعیین خواهد شد. این شخص معمولا در رشته ای که شما می خواهید ادامه تحصیل دهید تخصص دارد و اطلاعات و راهنمایی های لازم در خصوص شرایط لازم برای تحصیل در دانشگاه مربوطه و نیز پاسخ به سایر سؤالات آموزشی شما را ارائه خواهد داد. چنانچه به هر دلیلی بخواهید مشاور آموزشی خود را تغییر دهید ، این موضوع بسیار معمول است معمولاً می توانید استادی را انتخاب و از او خواهش کنید که مشاور شما باشد.

مشاور ها در چه زمینه ای مشغول هستند؟

در بسیاری از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مراکز مشاوره ای وجود دارد  که در زمینه های مختلفی فعالیت دارند، از قبیل  کمک به دانشجویانی که مشکلات شخصی مختلفی، از مشکلات خانوادگی گرفته تا ناتوانی های آموزشی، دارند طراحی شده و فعالیت می کنند.لزوما برای مراجعه به این مرکز، حتماً نباید یک مشکل خیلی حادی داشته باشید، به عنوان مثال اگر احساس غربت می کنید و یا به خاطر امتحانات دچار استرس شده باشید، هم می توانید به این مرکز مراجعه کنید  و آنها این امکان را برای شما فراهم می کنند که از پشتیبانی و راهنمایی های حرفه ای محرمانه برخوردار شوید.

هر مؤسسه ی آموزش عالی به نسبت، میزان پشتیبانی مختلفی را ارائه می دهند و آن را به گونه های متفاوتی سازماندهی می کنند. این مراکز می توانند در خصوص مشکلات آموزشی، مراکز یا خدمات آموزشی موجود در دانشگاه،  شما را  کمک کنند و با برگزاری کلاس ها یا کارگاه های آموزشی ویژه در خصوص مهارت های نوشتن یا تحقیق، پشتیبانی لازم را به شما ارائه دهند.

مراکز دیگر خدمات پشتیبانی دانشگاه آمریکا

برخی دیگر از منابع متداول موجود در دانشگاه عبارتند از مراکز آموزش زبان انگلیسی، پشتیبانی مسکن، پشتیبانی از دانشجویان دچار معلولیت، گروه های دانشجویی از جمله گروه های دانشجویان خارجی؛ مراکز کاریابی که می توانند در نوشتن رزومه و یافتن دوره های انترنی یا سایر فرصت های شغلی حرفه ای به شما کمک کنند.در برنامه های آشناسازی و توجیهی دانشگاه شرکت و با مشاور دانشجویان خارجی مشورت کنید تا دقیقاً بدانید که دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی شما چه امکاناتی ارائه می دهد و چگونه می توانید از این امکانات استفاده کنید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات