تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

خدمات پستی آمریکا | راهنمایی برای استفاده از خدمات پستی آمریکا

۱۰ آبان ۱۳۹۴
خدمات پستی آمریکا | راهنمایی برای استفاده از خدمات پستی آمریکا

خدمات پستی آمریکا

قبل از ترک کشور خود، آدرس دقیق پستی خود در ایالات متحده را به خانواده و دوستانی بدهید که برای شما نامه خواهند نوشت. اگر هنوز آدرس را نمی دانید نامه ای از طرف مشاور دانشجویان بین المللی بفرستید، سپس آدرس دائمی خود را هر چه سریعتر به خانواده و دوستان اطلاع دهید و از خدمات پستی آمریکا استفاده کنید.


هرگاه آدرس خود را در ایالات متحده تغییر دادید، حتما مشاور دانشجویان بین المللی و یا کارمند اداری، مسئول مربوطه فهرست شده در فرم I-20 و یا DS-2019 را در جریان قرار دهید، تا وی بتواند نمایه SEVIS شما را بروز رسانی کند.

همچنین می توانید یک فرم تغییر آدرس را در اداره پست محلی یا به صورت آنلاین تکمیل کنید تا سیستم پستی بتواند هر گونه مرسوله ارسالی به آدرس قدیم شما را به آدرس جدید مجددا ارسال کند. این خدمات تا شش ماه ادامه می یابد و می توان بنا به در خواست آن را برای یک سال کامل نیز تمدید کرد.

پستخانه

هر شهر دارای یک پستخانه مرکزی است وشهرهای بزرگتر دارای چندین شعب کوچکتر نیز هستند. بسیاری از دانشکده و دانشگاه ها خود دارای اداره پست و یا حداقل محلی برای خرید تمبر و ارسال مرسولات هستند.

ساعات کاری اداره های پست با هم متفاوت هستند و ممکن است این ساعات کاری در روزهای آخر هفته محدود باشد. بیشتر ادارات پست مرسولات خود را یک یا دوبار در روز بجز یکشنبه و تعطیلی های فدرال ارسال می کنند.

هزینه خدمات پستی آمریکا

گزینه های بسیاری برای پست مرسوله، بسته به نوع مرسوله ارسالی، مقصد، و سرعت مورد نیاز شما برای دریافت آن وجود دارد. اطلاعات مربوط به نرخ در اداره پست محلی یا وب سایت خدمات پستی ایالات متحده به آدرس http://www.usps.com موجود است. وب سایت خدمات پستی ایالات متحده به کابران این امکان را می دهد تا به صورت آنلاین تمبر پستی را خریداری کرده وملزومات پستی از قبیل پاکت نامه و جعبه را سفارش دهند.

صندوق های پستی

غالب ادارات پست صندوق های قفل دار کوچکی دارند که می توانید آن ها را اجاره و برای دریافت مرسولات خود از آن استفاده کنید.

هزینه اجاره این صندوق ها در شهرهای مختلف با هم متفاوت است. برای درخواست صندوق ادارات پست (معمولا “صندوق پستی” نامیده می شود)، به نزدیکترین اداره پست مراجعه کنید؛ کارت شناسایی همچون گواهینامه رانندگی دولتی را به همراه داشته باشید که آدرس شما روی آن درج شده باشد.

هنگامی که صندوق پستی برای شما تعیین شد، یک قفل یا کلید و یا تنها یک کلید دریافت می کنید و از این پس مرسولات خود را درآن صندوق دریافت میکنید. فردی که در این رابطه به شما کمک می کند ادرس دقیقی را به شما می دهد که افراد باید برای مکاتبه با شما استفاده کنند. در نتیجه مرسولات در صندوق پستی رایگان را در پردیس دانشگاه در اختیار دانشجویان قرار می دهند تا مرسولات خود را در آن دریافت کنند.

علاوه بر سیستم پستی فدرال، بسیاری از شرکت های خصوصی یا تجاری (همچون UPS، DHL، Express Federal ) خدمات پستی معمولی و پیشتاز را از طریق طیف وسیعی از گزینه های ارسال ارائه میدهند. معمولا این شرکت ها برای بسته بندی مرسولات هزینه ای مازاد دریافت می کنند.

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران  آنکارا

پیکاپ پاسپورت  – پیکاپ ویزا

دسته بندی :آمریکا

نظرات