تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

جشنواره ها و مسابقات ورزشی استرالیا در شش ماه دوم سال

۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

در اینجا لیستی از جشنواره های سرتاسری استرالیا آورده شده است که همگی آنها ضروری هستند و در برخی موارد نتیجه ابتکاری خوردن زیاد و طولانی مدت هستند. چرا باید شخصی دیگر شما را برای تماشای مسابقه اسب سواری تا کنار بیابان سیمپسون ببرد؟ به طور جدی تر پایتخت هر سرزمین سعی بر ترفیع میزان پیچیدگی و پیراستگی خود با جشن و نمایش هنر و فرهنگ دارد که جشنواره دوسالانه هنر آدلاید استرالیا معروفترین آنهاست. بعلاوه در اینجا لیستی از مسابقات ورزشی مهم استرالیا نیز آورده شده است.
تمامی شهرها و شهرستانها نیز نمایشگاه های کشاورزی خود را دارند که همگی آنها در تقویم محلی اهمیت بالایی دارند. مخصوصا دوره تعطیلات کریسمس و عید پاک هر کدام به نوبه ی خود توسط جشن هایی در سرتاسر کشور مشخص شده اند.
جولای
Imparja Camel Cup  آلیس اسپرینگز، سرزمین شمالی؛ دومین شنبه ماه جولای. این مسابقه با شترهایی که در رودخانه خشک تاد می تازانند آغاز شد. در حال حاضر مسابقه شترسواری در پارک Blatherskite  با اتوبوس های رایگان تا مکان مسابقه برگزار می شود. ورود رایگان است.
مسابقه قایقرانی کانادایی داروین بیر، سرزمین شمالی؛ اولین یکشنبه ماه جولای. همچنین مسابقه پرتاب دومپایی، نمایش ساکنان قلمرو شمالی استرالیا مختلف المرکز.
جشنواره فیلم بین المللی ملبورن ویکتوریا؛ آخر جولای تا اواسط آگوست. بزرگترین و مشهورترین جشنواره فیلم که ۱۹ روز طول می کشد با تاکید بر مراسم مذهبی استرالیایی و فیلم های هنرمندانه به همراه یک سازه چند رسانه ای.
آگوست
نمایش کابوی ایسا، کوهستان ایسا، کوئینزلند؛ دومین یا سومین آخر هفته ماه آگوست. بزرگترین نمایش کابوی استرالیا_رو در رویی دلیرانه و واقع بینانه با گاوهای نر، اسب ها و سوارکاران آنها.
مسابقه قایقرانی Henley-on-Todd آلیس اسپرینگز، سرزمین شمالی؛ سومین شنبه ماه آگوست. مسابقات جنون آمیز  قایق رانی در رودخانه خشک تاد؛ مسابقه به شدت در مقابل جریان واقعی رودخانه ایمن شده است.
سپتامبر
مسابقات بیردسویل، کوئینزلند؛ اولین آخر هفته ماه سپتامبر. سالی یکبار، شهر بیابانی و دور از ریای بیردسویل (با جمعیت تقریبی ۱۲۰نفر) برای آخر هفته ای (جمعه و شنبه) همراه با مشروب و اسب سواری جان می گیرد_واقعه عجیب و غریب مشهور و سرنوشت ساز استرالیایی.
جشنواره بریزبین، بریزبین، کوئینزلند؛ اواسط سپتامبر. جشنواره بزرگ ۱۷ روزه با برنامه های اصلی هنرهای نمایشی، خوراکی و نوشیدنی، موسیقی، نوشتن، سرگرمی برای کودکان و آتش بازی.
نمایش سلطنتی ملبورن، ویکتوریا؛ اواسط سپتامبر. بهروزی کشاورزی ۱۱ روزه با برنامه های اصلی جشن پشم چینی، نمایشات سگ و اسب، اجرای خوکها. سواری ها، پشمک و مسابقات برای هر چیزی از گاوهای نیوجرسی-هولشتاین گرفته تا هیزم شکن ها.
جشنواره Shinju Matsuri، بروم، واشنگتن؛ سومین آخر هفته. دورافتاده ترین جشنواره های بزرگ ممکن اما بخاطر جشنواره مروارید با زمینه آسیایی ۱۰ روزه واشنگتن، پر از جمعیت می شود.
AFL Grand Final، ملبورن، ویکتوریا؛ آخرین شنبه ماه سپتامبر. مسابقه ورزشی بزرگ هیجانی. فینال لیگ فوتبال استرالیا در MCG ملبورن برگزار می شود و همراه با نوشیدن آبجو زیاد و جشن بسته به تیم برنده است.
اکتبر
مسابقه موتورسواری استرالیا، جزیره فیلیپ، ویکتوریا؛ در طول یکی از آخر هفته ها برگزار می شود، یکی از نوین ترین مسابقات قهرمان جهانی و بازدیدی عمومی برای تمامی شیفتگان موتور سیکلت است.
جشنواره ملبورن، ویکتوریا؛ اواسط اکتبر. یکی از رویدادهای هنری سالیانه برتر استرالیا است، این جشنواره ۱۷ روزه که بیش از هزاران نفر را در زمینه های موسیقی، چند رسانه ای، اپرا، رقص و تئاتر به سوی خود می کشد. اجراهای رایگان و بلیط دار هر دو در مکان های اجرای مختلف و در خیابانهای ملبورن برگزار می شوند.
نوامبر
جام قهرمانی ملبورن، مسیر مسابقه فلمینگتون، ویکتوریا؛ اولین سه شنبه ماه نوامبر. مسابقه اسب سواری ۱۴۸ ساله اسکات استرالیا که مانع از تماشای تلویزیونی یا رادیویی تمام کشور می شود.
تارگا تاسمانی ایالتی، تاسمانی؛ اولین یا دومین آخر هفته ماه نوامبر. یکی از بزرگترین مسابقات اتومبیل برتر استرالیا با ۳۰۰ اتومبیل، نوشیدنی بسیار، در ۶ روز، رالی ۲۰۰۰ کیلومتری است. بهشت علاقه مندان اتومبیل است.
دسامبر
روز کریسمس سیدنی، نیوسات ولز؛ بزرگترین رویداد روز جشن استرالیا در ساحل باندی سیدنی برگزار می شود_معمولا همراه با دسته نوازندگان و دیجی ها است. روزهای مهمانی رایگان طولانی است و جشنواره ها در حال حاضر بلیط دار هستند، با این وجود بخش ساحل برای عموم آزاد است.
شب سال نو سیدنی، نیوسات ولز؛ نمایش آتش بازی از پل هاربور سیدنی یک نمایش باشکوه است و نمونه خوبی از توقف دنیا برای خوش آمدگویی به سال نو است. برای داشتن بهترین چشم انداز در کنار آب درحالیکه هنوز روشن است به آنجا برسید.
مسابقه قایق بادبانی سیدنی_هوبارت، سیدنی، نیوسات ولز. جمعیت برای تماشای شروع مسابقه قایقرانی کلاسیک در هوبارت تجمع می کنند که از سیدنی در ۱ بعد ازظهر در روز بوکس حرکت می کنند و سه روز بعد به هوبارت می رسند.
دسته بندی :استرالیا