تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

جاذبه های گردشگری وین – اتریش

۱۹ فروردین ۱۳۹۶
جاذبه های گردشگری وین – اتریش

تور اتریش به مقصد وین

بازدید از مرکز تاریخی وین
مرکز تاریخی وین محصور شده در رینگ استراس معروف که مسیری از طرف دیوارهای قبلی شهر و شامل بیشتر جذابیت های تاریخی پایتخت اتریش، وین، می باشد، به عنوان یکی از زیباترین مکانها در اروپا شناخته شده است. با پیاده روی از میان وین تاریخی که به عنوان اولین اجتماع یا شهر داخلی شناخته شده و در فهرست میراث فرهنگی جهانی یونسکو ثبت شده، چشم اندازهای فراوانی دیده می شود که فرد را به عکسبرداری در کل روز مشغول می سازد.
این منطقه مرکزی دارای معماری های بی نظیری است از یادگارهای قرون وسطی مانند کلیسای جامع سنت استفان تا عصر طلایی امپراطوری هابسبورگ می باشد که با کاخ سلطنتی بزرگ نشان داده شده است. رینگ استراس همچنین در کنار ساختمان های نمادین، سالن شهر وین، ساختمانهای پارلمان و کایسری فوروم قرار دارد که همگی در نزدیکی یکدیگر قرار داشته و موزه کوارتر پرجنب و جوش حال و هوای مدرنی به این مکان داده است.
این مکان قلب تپنده شهر وین در اتریش بوده و توریست هایی که معمولا با تور ارتیشس به وین سفر می کنند دوست دارند بیشتر زمان خود را به گردش در کوچه های پرپیچ و خم، خرید در Karntnerstrabe یا Kohlmarkt و یا جرعه جرعه نوشیدن قهوه در یکی از قهوه خانه های معروف وین بپردازند. اگر قصد اخذ ویزای اتریش را کردید حتما از موزه مشهور آلبرتینا دیدن کرده، اجرای استادان اسب سواری در آموزشگاه اسپانیایی سواری افسانه ای وین را ببینید یا به مشاهده نمایش های خانه اپرا استیت وین یا تئاتر بورگ بروید.
دسته بندی :اتریش

نظرات