تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

جاذبه های توریستی شیکاگو(۳)

۲۴ آذر ۱۳۹۴
جاذبه های توریستی شیکاگو(۳)

در پست های قبل راجع به جاذبه های توریستی شیکاگو توضیح دادیم. در ادامه به معرفی مکان های دیگر می پردازیم.
۸٫ موزه تاریخ طبیعی
به این موزه که به موزه کلمبیایی شیکاگو نیز معروف است و در سال ۱۸۹۳ میلادی افتتاح شد برای نمایش گذاشتن مجموعه های بیولوژیکی و انسان شناسی از آن استفاده می شود. در سال ۱۹۰۵ میلادی این نام به موزه افتخار مارشال، فردی که صاحب فروشگاه، حامی هنر و بانی خیر موزه بود، تغییر پیدا کرد.
این موزه شامل یک مجموعه دائمی با ۲۰ میلیون از مصنوعات و نمونه پوشش های مختلف در رشته های زمین شناسی، گیاه شناسی، جانور شناسی و انسان شناسی می باشد. این موزه به طور ویژه کامل ترین مجموعه اسکلت های دایناسورها در جهان را به نمایش گذاشته است.
۹٫ موزه موسسه شرق
موزه موسسه شرق شیکاگو که در دانشگاه شیکاگو قرار دارد، باستان شناسی و هنر شرق را نمایش می دهد. بسیاری از عتیقه ها و اشیا قدیمی در این موزه مربوط به کشورهایی مثل مصر، سودان، عراق، ترکیه و اسراییل می باشد.
۱۰٫ برج ویلیامز SkyDeck
تا سال ۱۹۹۶ میلادی، زمانی که برج های پتروناس در کوالا لامپور سخته می شدند، این برج در شیکاگو بلندترین برج اداری جهان بود. با این که در حال حاضر ساختمان های بسیار بلندتری هم وجود دارد ولی هنوز هم تماشای منظره از آن جا بسیار دیدنی است. در یک روز آفتابی و هوای صاف شما می توانید از این برج ۴۰، ۵۰ مایل دورتر از ۴ ایالت را ببینید و در واقع دید پرنده ای در آسمان را تجربه کنید.
ساخت برج ویلیامز ۳ سال به طول انجامید و در سال ۱۹۷۴ میلادی برای عموم آزاد شد. ارتفاع این برج به ۱۴۵۳ فوت می رسد و یک محیط برای دیدبانی به نام SkyDeck در طبقه ۱۰۳ با ارتفاع ۱۳۵۳ فوت از سطح زمین وجود دارد. جایی که بازدید کنندگان از آن جا می توانند کل شهر را ببینند.

دسته بندی :آمریکا

نظرات