تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

جاذبه های تاریخی اتریش: تور اتریش

۴ خرداد ۱۳۹۶

کلیسای پست لینگ برگ (Pöstlingberg) 
نام محلی: پشت لینگ برگ کرخ (Pöstlingbergkirche)
مکان: لینز (Linz)، اتریش
بنای تاریخی شهر و مرکز زیارتی اصلی که عمرش به قرن ۱۸ می رسد و وقف بانوی غم، مریم باکره است.
صومعه ملک
نام محلی: استیفت ملک (Stiftmelk)
مکان: ملک، اتریش
صومعه ملک یک صومعه بندیکتی است که برفراز شهر ملک، اتریش سفلا، اتریش بر روی صخره ای مشرف به رود دانوب و در مجاورت دره واچاو بنا شده است. این صومعه حاوی مقبره سنت کولومن اهل استاکراو و بقایای چند عضو خانه بابنبرگ (Babenberg)، اولین خاندان حاکم اتریش است.
سالن شهر وین
نام محلی: رات هاوس (Rathaus)
مکان: وین، اتریش
ساختمان نئوگوتیک (ساخته شده در ۱۸۸۳) واقع در رات هاوس پلاتز (Rathausplatz) در قلب زندگی سیاسی وینی هاست. این جا جایگاه شهردار وین و مکان مهمی است که رویدادهای عمومی در آن برگزار می شود. در آن یک رستوران هم هست که می توانید غذاهای سنتی ونیزی (مثل اشنیتزل یا اشترودل سیب) بخورید. ورودی به ساختمان هزینه ندارد و تورهای راهنمادار رایگان هم برگزار می شود (البته فقط به زبان آلمانی). می توانید راهنمای صوتی چند زبانه هم بگیرید. در دوران کریسمس، بازارهای کریسمس جلوی شورای شهر برقرار می شود. معمولا محوطه اسکی هم هست ولی اغلب شلوغ است. کل منطقه چراغانی می شود، زیبا دکور می شود و جو تعطیلات همیشه برقرار است.
صومعه قدیمی اتریش
نام محلی: آلتر دوم (Alter Dom)
مکان: لینز، اتریش
صومعه قدیمی که به آن کلیسای اینگناتیوس (Ignatius) یا کلیسای یسوئیت (Jesuit) هم می گویند، در لینز اتریش قرار دارد. این محل بین ۱۶۶۹ و ۱۶۸۳ به سبک باروک احداث شد. از ۱۷۸۵ تا ۱۹۰۹ هم به عنوان صومعه دیوسس (Diocese) لینز خدمت کرده است.
پشت بام طلایی اتریش
نام محلی: گلدنس داخل (Goldenes Dachl)
مکان: اینسبورک، اتریش
پشت بام طلایی یک سازه تاریخی واقع در شهر قدیم اینسبورگ اتریش است. این محل، مشهورترین نماد شهر به شمار می آید.
این پشت بام که در سال ۱۵۰۰ تکمیل شد، برای امپراتور ماکسیمیلیان اول با ۲۷۳۸ کاشی مسی آتش مانند ساخته شد تا یادبود ازدواجش با بیانکا ماریا سفورزا باشد. امپراتور و همسرش از این بالکن برای تماشای جشنواره ها، تورنمنت ها و رویدادهای دیگری استفاده می کردند که در میدان زیرپایشان رخ می داد.
دسته بندی :اتریش