تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

جاذبه توریستی دره واخائو در اتریش

۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

دره واخائو که از طریق رودخانه دانوب در غرب شهر وین شکل گرفته یکی از محبوبترین مقاصد توریستی در اتریش می باشد. این دره که بین شهرهای Melk و Krems واقع شده از سال ۲۰۰۰ به عنوان میراث جهانی یونسکو طراحی شده و دارای ۵۰۰۰ بنای تاریخی از جمله صومعه ها، کلیساها و قلعه ها می باشد. همچنین این دره به دلیل داشتن زردآلو و انگوری که برای تولید برخی از بهترین محصولات چای سبز ویژه و آبمیوه در اتریش مورد استفاده قرار می گیرد، معروف می باشد.
آنسوی شهرهای Melk و Krems، بهترین های دره واخائو شامل صومعه Gottweig Abbeys و Melk باستانی، قلعه Schallaburg، قلعه Burgruine Aggstein و شهر Durnstein بنیانگذاری شده در قرن ۱۱ در کناره های دانوب می باشد. زمانی Melk یک مرز رومی بود و اگرچه خیلی از ساختمانهای این شهر به قرنهای ۱۶ تا ۱۸ برمیگردند اما طراحی شهر را می توان به قرنهای ۱۱ و ۱۲ نسبت داد. همچنین Krems دارای ساختمانهای تاریخی می باشد که شامل یک کلیسای گوتیک Minotite، کلیسای سنت نیکلاس Pfarrkirche و کاخ باروک ساخته شده در سال ۱۷۲۱ می باشد.
جزئیات بازدید از دره واخائو در اتریش
دره واخائو با طول ۲۴ مایل بین Melk و Krems کشیده شده و می توانید این دره را در سفری یک روزه از وین بازدید کنید. برای این کار سوار قطار صبحگاهی به طرف Melk شده و سپس با قایق بخار یا دوچرخه به Krems بروید، برای بازگشت از Krems به وین از قطار استفاده کنید.
  • آدرس: بین Melk و Krems، اتریش ۳۳۹۰
دسته بندی :اتریش