تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

جاذبه توریستی دره واخائو در اتریش

۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
جاذبه توریستی دره واخائو در اتریش

دره واخائو که از طریق رودخانه دانوب در غرب شهر وین شکل گرفته یکی از محبوبترین مقاصد توریستی در اتریش می باشد. این دره که بین شهرهای Melk و Krems واقع شده از سال ۲۰۰۰ به عنوان میراث جهانی یونسکو طراحی شده و دارای ۵۰۰۰ بنای تاریخی از جمله صومعه ها، کلیساها و قلعه ها می باشد. همچنین این دره به دلیل داشتن زردآلو و انگوری که برای تولید برخی از بهترین محصولات چای سبز ویژه و آبمیوه در اتریش مورد استفاده قرار می گیرد، معروف می باشد.
آنسوی شهرهای Melk و Krems، بهترین های دره واخائو شامل صومعه Gottweig Abbeys و Melk باستانی، قلعه Schallaburg، قلعه Burgruine Aggstein و شهر Durnstein بنیانگذاری شده در قرن ۱۱ در کناره های دانوب می باشد. زمانی Melk یک مرز رومی بود و اگرچه خیلی از ساختمانهای این شهر به قرنهای ۱۶ تا ۱۸ برمیگردند اما طراحی شهر را می توان به قرنهای ۱۱ و ۱۲ نسبت داد. همچنین Krems دارای ساختمانهای تاریخی می باشد که شامل یک کلیسای گوتیک Minotite، کلیسای سنت نیکلاس Pfarrkirche و کاخ باروک ساخته شده در سال ۱۷۲۱ می باشد.
جزئیات بازدید از دره واخائو در اتریش
دره واخائو با طول ۲۴ مایل بین Melk و Krems کشیده شده و می توانید این دره را در سفری یک روزه از وین بازدید کنید. برای این کار سوار قطار صبحگاهی به طرف Melk شده و سپس با قایق بخار یا دوچرخه به Krems بروید، برای بازگشت از Krems به وین از قطار استفاده کنید.
  • آدرس: بین Melk و Krems، اتریش ۳۳۹۰
دسته بندی :اتریش

نظرات