تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تور گردش در استرالیا: مسافرت با کودکان

۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تور گردش در استرالیا: مسافرت با کودکان

استرالیایی ها نگرش ساده ای به کودکان دارند و در بسیاری از مکانها آنها را می پذیرند و به آنها خوشامد می گویند_هتل های لوکس کوچک ممکن است اعلام کنند که هیچ کودک زیر ۱۲ سال و نوزادی به رستورانهای مجلل برده نشوند. سفر به استرالیا با بچه ها با وجود ساحل ها، پارکها و زمین های بازی زیبا و کشف انواع حیات وحش می تواند تفریح عالی باشد.
وب سایت بین المللی آنلاین کانون کودک (webchild.com.au) تقویمی از رویدادهای کودک پسند در تمامی ایالتهای استرالیا بعلاوه لینک های لیست های آنلاین سیدنی، ملبورن، کانبرا، آدلاید و پرس دارد.
در شهرها و شهرستانهای بزرگ امکانات اصلی میزهایی با تغییرات خوب هستند که در اغلب رستورانها و توالتهای عمومی یافت می شوند و کارکنان در کافه ها ممکن است چنانچه وقت داشته باشند یک بطری شیر کودک را گرم کنند. دادن شیر مادر به کودکان از سال ۱۹۸۴ یک حق قانونی است_چیزی است که بایستی بخاطر داشته باشید_و ایالت های مجزا قوانینی را برای حفاظت از شما در برابر آزار و اذیت بکار می برند.
سفر به استرالیا به همراه کودک
سفر استرالیا با کودکان مشروط به مسافت آن است_مسافتهایی که مستلزم سفر جاده ای اند ارزش ندارند و تعطیلات لذتبخش خانوادگی برای رانندگی های ۱۴ ساعته می تواند یک فاجعه باشد. خطوط هوایی داخلی ممکن است بهترین شانس برای مسافرت بین ایالتی باشد. برخی از خطوط هوایی تخفیف هایی را برای کودکان بین ۲ تا ۱۱ سال عرضه می کنند. با این وجود شما ممکن است بفهمید که بلیط های تخفیف خرده بزرگسال حتی ارزانتر اند.
سفر نوزادان در استرالیا معمولا رایگان است
مسافرت طولانی با اتوبوس با بچه ها آزاردهنده است؛ اغلب اتوبوس های بین ایالتی تخفیفاتی را برای کودکان زیر ۱۴ سال ارائه می دهد. مسافرت طولانی با قطار، هرچند محدود، مزیت خوابیدن و آزادی بیشتری برای حرکت دارد. تخفیفات معمولا برای سنین ۱۱ تا ۱۲ سال موجود است و کودکان زیر ۴ سال رایگان اند. اغلب شرکتهای قطار بلیط های خانوادگی نیز عرضه می کنند و امکان مسافرت تخفیف خورده یا رایگانی را برای کودکانی که حداقل با یکی از بزرگسالان خود سفر می کنند فراهم می کنند. به جز این همیشه گزینه ای برای مسافرت با ماشین سواری وجود دارد. اجاره اتومبیل به طور منطقی پولی است، خانه های متحرک و خودروهای دارای تختخواب و سایر وسایل اردوزیستی نیز برای اجاره در دسترس اند.
درون شهرها، اتوبوس ها و قطارهای کلان شهری برای کودکان حدود ۵۰% تخفیف می دهند و بسیاری از آنها برای کودکان زیر ۴ یا ۵ سال رایگان اند.
آفر هتل در استرالیا برای کودکان
درحالیکه استراحتگاه ها و متل ها اغلب تخفیفات کودک را عرضه می کنند و ممکن است خدمات نگهداری از کودک یا فعالیت های منظمی ارائه دهند اما اغلب خانواده ها در مسافرتهای طولانی به دنبال امکانات پخت و پز در دسترس هستند که انعطاف پذیری بیشتری را فراهم می کند. همچنین هتل ها منحصرا بخاطر باربران مناسب نیستند و اغلب اتاق های خانوادگی مقرون به صرفی _برخی به دنبال هم_ دارند. تعداد کمی از هتل های مدرن قطعا بسیار لوکس هستند و اغلب در مکانهای خوبی قرار دارند. تمام آنها آشپزخانه های عمومی، مکانهای استراحت و تلویزیون دارند و معمولا تعداد زیادی کتاب و بازی وجود دارد.
علاوه بر چادر زدن، اقتصادی ترین روش برای بازدید از کشور هزاران کاروان پارک است. اغلب آنها ون هایی در محل و اتاقک های کاملی برای خانواده های با تعداد مقعول دارند.
امکانات رستوران های استرالیا برای کودکان
از آنجائیکه استرالیایی ها نگرش راحتی در مورد غذا خوردن دارند در اغلب کافه ها، رستورانها از کودکان استقبال می کنند، برخی از آنها منو مخصوص کودکان دارند. رستورانهای مجلل هوشمند استثنا هستند اما واقعا چرا شما خواستار آنهایید؟
چیزهای محبوب انگلیسی و ایتالیایی همه جا در دسترس مانند ماهی، چیپس یا پاستا همراه با خدمات موقتی مخصوص رستوران های بومی چینی و تایلندی غذاخوردن را برای بچه ها دوست داشتنی می کند. کودکان امکان ورود در بخش غذاخوری اغلب کافه ها (با وجود اینکه آنها از بازی کردند و انتخاب بار محروم هستند) و منو مخصوص میان وعده ها را دارند و ساعت غذاخوردن ۵ تا ۸ بعد از ظهر برای آنها مناسب خواهد بود. کافه های سبک مدرن در هوای آزاد در شهرهای بزرگ نیز برای کودکان دوست داشتنی است. در جاهای دیگر تصمیم با خودتان است_کافه های استرالیایی ممکن است تاحدودی جنجال آفرین باشند با اینکه شما در اتاق غذاخوری جداگانه خواهید بود و تنها برخی افراد تدبیر بالای ۱۸ سال را رعایت می کنند.
پوشاک و لوازم کودکان در استرالیا
خطوط هوایی امکان حمل رایگان یک کالسکه بچه، صندلی چرخدار کودک یا تخت سفری کودک را به شما می دهند. در مورد صندلی اتومبیل کودک قوانین استرالیایی تاکید دارد که تمامی کودکان زیر ۶ ماه بر روی صندلی ایمنی رو به عقب باشند؛ کودکان از ۶ ماه تا ۴ سال بر روی صندلی های ایمنی روبه عقب یا جلو باشند؛ و آنهایی که از ۴ سال تا ۷ سال هستند بر روی صندلی رو به جلو یا بر روی صندلی حفاظتی کودک بنشینند. تاکسی ها استثنا هستند. شرکت های اجاره ماشین و ون با دریافت هزینه، صندلی ایمنی کودک را ارائه می دهند. بخاطر داشته باشید که صندلی خودتان ممکن است برای وصل کننده های استاندارد استرالیا مناسب نباشند.
مراقبت از کودک دربرابر آفتاب
آفتاب استرالیا بسیار شدید است بنابراین لوازم مراقبت از پوست حساس برای فعالیت های بیرون ضروری است. تدبیر “بدون کلاه بازی نه” در زمین های بازی مدارس بکار برده می شود و اغلب کودکان کلاه های سبک لژیون یا کلاه های آفتابی لبه پهن می پوشند. اغلب کودکان در ساحل سرپوش های شنا لای کرا مقاوم در برابر اشعه فرابنفش یا سبک لباس غواصی یا هر دو رو باهم می پوشند.
دسته بندی :استرالیا

نظرات