تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سفرنامه کانادا | زمستان در گسپزی،گذرگاه سفر کلگری و بنف و آلبرتا

۷ بهمن ۱۳۹۴
سفرنامه کانادا | زمستان در گسپزی،گذرگاه سفر کلگری و بنف و آلبرتا

سفرنامه به کانادا 

شاید برای شما هم جالب باشد که گردشگرانی که به کشور کانادا سفر میکنند در سفر خود به کانادا چه میکنند و از سفرنامه کانادا با خبر بودن جذاب باشد.ما سفرنامه یکی از دوستان را در این مطلب بازگو میکنیم که اگر قصد سفر  به گسپزی، بنف،آلبرتا و کلگری را در زمستان داشتید حداقل در مورد این محل ها اطلاعاتی داشته باشید.در ادامه با ما باشید.


زمستان در گسپزی، جنوب شرق کبک

از کفش‌های اسکی تا چوب اسکی همه ی تجهیزات خود را به همراه بردیم تا بتوانیم یک ماجراجویی سه روزه در گسپزی داشته باشیم و بسیاری از تفریحات خود فشرده برنامه ریزی کردیم. صبحانه زیر نور آفتاب، قله‌های مرتفع و گردش دسته‌جمعی در ساحل و ارتفاعات سرد یک کوهستان برفی، یکی از بیاد ماندنی‌ترین تعطیلات زمستانی در کبک را برای ما ساخت. ما با مشقت به سمت قله‌های باعظمت پارک ملی گسپزی حرکت کردیم و در آبگیرهای حاصل از جزرومد ساحل گسپی حسابی آب بازی کردیم. در این سفر خرچنگ و پودینگ پن‌کیک را هم امتحان کردیم. تفریحات زمستانی این منطقه که در تور گردشگری کانادا تجربه کردیم واقعاً بی نظیر و به یادماندنی بود.

بنف و آلبرتا در زمستان

پنج روز اقامت ما در بنف به سرعت گذشت. ما همه جوره خود را برای سفرهای برفی تجهیز کردیم: چوب اسکی، وسائل اسکی درفضای باز، پیاده‌روی و سورتمه‌سواری. برای جلوگیری از گرسنگی در سرما، به حد ممکن لوبیای پخته هم همراه خود بردیم. تا دلت بخواهد آهوی کوهی، گوزن شمالی و جغد دیدیم. غروب آفتاب شمال شرقی پس از شروع شب، آسمان را روشن می کرد. بازی هاکی روی یخ بدون اسکیت، رقص درخت لرزان در برف و کمپوت‌هایی با دمای زیر صفر، از سیاحت ما در کوهستان راکی داستان می‌ساخت.سفرنامه کانادا 1

گذرگاه سفر کلگری

 

مناظر زیبا و خوشامدگویی مردم محلی از خاطرات روز آخر سفر ما به کانادا بود. چه کسی سفر زمینی را دوست ندارد؟ به‌ویژه زمانی‌که در کوهستان راکی باشد. ما از مناظر طبیعی کوهستان های کلگری بازدید کردیم و بیشتر از گنجایشمان غذا خوردیم. دیوانه بازی ها، پای‌کوبی ها، جفتک انداختن اسب‌های کوچک رام‌نشدنی و پن‌کیک‌های صبحانه و البته نوشیدنی ها دیوانه‌کننده بودند. دایناسورها هم شگفت‌انگیز بودند، چه کسی فکرش را می کرد که آلبرتا معمایی از موضوعات تاریخی باشد؟ البته، الان برای ما معلوم شد. همه ما دلمان برای غروب افتاب در چمن‌زار و نسیم گرم تنگ شده و حداقل عکس‌های فوق‌العاده‌ای برای به‌خاطر آوردن خاطرات سفر به کانادا داریم.سفرنامه کانادا 1

راستی اگر قصد سفر به کشور کانادا را دارید،خواهشمندیم برای رزرو تور کانادا،اخذ ویزای کانادا و گرفتن وقت سفارت کانادا با همکاران ما در واحد فروش ایران آنکارا در تماس باشید.

سربلند و پیروز باشید.

 

دسته بندی :کانادا

نظرات