تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تور شهری و پرواز با هلکوپتر

۵ دی ۱۳۹۵

تور شهری و پرواز با هلکوپتر

در مدت ۵ ساعت و نیم، دبی را از آسمان و زمین بنگرید. منظره زیبا و مدرن دبی، مسافران تور دبی را به وجد خواهد آورد. منظره زیبای برج العرب، برج خلیفه و دیگر جاذبه ها، می تواند یکی از جالبترین خاطرات به شمار برود. یک راهنمای خصوصی را با خود به همراه خواهید داشت و او به شما، جزیره زیبای پالم جمیرا را که به دست انسان ساخته شده است را نشان خواهد داد. پس از دیدن ویلا های بسیار زیبا و گرانقیمت این جزیره، در هتل های برج العرب و آتلانتیس توقف کرده و عکس های بسیار زیبا بگیرید. سپس به موزه زیبای دبی و مسجد دبی بروید و سفر خود را به پایان برسانید.
مزایای استفاده از این تور ارزان دبی:
  1. تجربه بسیار جالب و آموزنده از شهر دبی
  2. تجربه پرواز با هلکوپتر و بازدید از مناظر بی­نهایت زیبای آن
  3. استفاده از راهنمایی هایی که توسط محلی های شهر دبی می شنوید.
  4. استفاده از این تور بدون دادن ورودی مناطق مختلف
این تور با پرواز هلکوپتر آغاز می شود. برای این کار باید ابتدا به پالم جمیرا بروید. تقریبا ۴۵ دقیقه زودتر از پروازتان باید در آنجا حضور داشته باشید.
داخل هلکوپتر شوید و به نکاتی که خلبان برای امنیتتان به شما می گوید گوش کنید. به همراه خلبان خود به داخل رفته و به آرامی در جایتان بنشینید. می توانید در کنار خلبان نشسته و یا در ۴ صندلی که در عقب هلکوپتر است بنشینید. سپس با پرواز هلکوپتر، تجربه جدید از بازدید از دبی را برای خود رقم بزنید. همانطور که بر بالای آسمان پرواز می کنید، می توانید به شهر زیبا خیره شده و به آسمان خراش هایی که قد برفراشته اند، نگاه کنید. از آن بالا به منطقه داون­تاون دبی نگاه کنید و برج خلیفه را که یکی از بلندترین برج های جهانی است را از بالا بستایید. زیبایی خیره کننده برج العرب که شبیه شکل V است را از نظر بگذرانید و همچنین از بالا از ان عکس برداری کنید. می توانید زیبایی ساحل های شنی دبی را از بالا نگاه کنید و ببینید که چگونه این شهر شلوغ را در بر گرفته است. خلبان همه جاذبه های گردشگری را به شما نشان می دهد و شما را با آن ها اشنا می کند. پس از گذشت ۱۵ دقیقه، به جمیرا بر خواهید گشت و پروازتان در همین جا به پایان خواهد رسید.
تور بعدی در همان روز در عصر شروع می شود. یک راهنما شما را از هتلتان بر می دارد و شما را با تاریخچه دبی آشنا می کند.او به شما می گوید که دبی شهریست که همواره در حال پیشرفت است و فرهنگ عربی در آن حاکم است.  اولین مکانی که به آن مراجعه خواهید کرد، پالم جمیرا است. در زمانی که به جمیرا می رسید، به ارامی در صندلیتان بنشینید و از دیدن خیابان های آن لذت ببرید. از دیدن ویلا ها و هتل های آن سیر نخواهید شد. دوربین خود را آماده کنید و از مناظر بیرون عکس برداری کنید. سپس به برج العرب رفته و از آنجا نیز عکس برداری کنید. در آخر هم به مسجد زیبای دبی رفته و از آنجا  دیدن کنید. این مسجد تنها مسجدی است که غیر مسلمانان را به خود راه می دهد. از فرهنگ قدیمی دبی بشنوید و از راهنمایتان سوالات خود را بپرسید.
سپس به هتل برگشته و استراحت کنید.
پیشنهاد می کنیم حتما با تور دبی، بهترین سفر را تجربه کنید.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات