تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تور استودیو هری پاتر در لندن

۱۴ بهمن ۱۳۹۴
تور استودیو هری پاتر در لندن

همان طور که می دانید هری پاتر مجموعه ای هفت گانه از رمان های تخیلی از نویسنده انگلیسی جوآن رولینگ می باشد. این داستان راجع به زندگی یک پسر یازده ساله به نام هری پاتر که جادوگر است می باشد. علاوه بر جذابیت های این کتاب، کمپانی برادران وارنر نیز مجموعه ای بر مبنای این سری داستان ها ساخته اند. اما استودیو بزرگ و هیجان انگیز هری پاتر در حال حاضر یکی از جاذبه های توریستی شهر لندن است.

استودیو فیلم هری پاتر در واقع یک کارخانه هواپیما سازی قدیمی بوده است. ساخت سری فیلم های هری پاتر در این استودیو ۱۰ سال به طول انجامید. در حالی که کتاب های هری پاتر هنوز در حال چاپ بود، خدمه ساخت فیلم در حال آماده کردن لباس و استودیو بودند. تیم تولید به سختی توانستند تا استودیو را برای فیلم برداری آماده کنند و در حال حاضر تورهایی برای آشنایی بازدیدکنندگان با این پروژه عظیم در لندن وجود دارد.

کتاب راهنمای استودیو تور

دسته_جارو_برانید

در این تور، به بازدیدکنندگان کتابی داده می شود تا آن را به عنوان یک یادبود به خانه ببرند. این کتاب شامل اطلاعات زیادی در مورد سری فیلم های هری پاتر و بعضی از رازهای ناگفته آن ها می باشد.

راهنمای دیجیتالی تور

در این تور راهنماهای دیجیتالی نیز برای کمک به بازدیدکنندگان وجود دارد که شامل حقایق جالبی راجع به مجموعه ها، لباس و غرفه های این استودیو می باشد. البته بعضی از توضیحات در این راهنما کامل نیست و یا فقط زیرنویس می شود؛ بنابراین برای اطلاعات بیشتر می توانید از مسئولانی که در استودیو هستند کمک بخواهید. شما حتی می توانید مصاحبه با فیلم سازان و عوامل پشت صحنه را نیز از طریق این راهنمای دیجیتالی ببینید.

رخت آویز رایگان

خوراکی_های_مخصوص_استودیو

کاخ سلطنتی هوفبرگ

ممکن است گشت و گذار در استودیو کمی طولانی شود و وسایل شما کمی دست و پاگیر باشد. شما می توانید قبل از شروع بازدید خود به اتاق رختکن بروید و کت، کیف و لباس های اضافی خود را در آن جا بگذارید.

اینترنت رایگان

راهنمای_دیجیتالی_تور

شما در طول بازدید خود می توانید از اینترنت رایگان استفاده نمایید و عکس های خود را در همان لحظه با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

سوار دسته جارو شوید

حتما برای شما جالب خواهد بود که با تکنولوژی صفحه سبز که برای ساخت این فیلم ها از آن بسیار استفاده شد، آشنا شوید. حتی می توانید تجربه راندن یک دسته جارو را داشته باشید و از عکاسی که در ان جا برای علاقمندان وجود دارد بخواهید که از شما عکاسی کند و عکس های خود را به خانه ببرید.

استودیو خرید

کتاب_راهنمای_استودیو_تور

در استودیو فیلم هری پاتر غرفه خرید نیز برای علاقمندان وجود دارد و شما می توانید هدایایی نیز از آن جا برای دوستان خود بخرید.

خوراکی های مخصوص استودیو

در استودیو مکانی نیز برای خرید نوشیدنی هایی بدون الکل با کف فراوان وجود دارد. این نوشیدنی ها را از دست ندهید! همچنین بستنی های بسیار خوشمزه ای نیز در کافه برای پذیرایی از مهمانان جود دارد.

مطمئنا این استودیو هیجان انگیز نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان نیز بسیار جذاب خواهد بود و خاطره ای به یاد ماندنی از شهر زیبای لندن را برای شما و دوستانتان باقی خواهد گذاشت.

دسته بندی :انگلیس

نظرات