تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

دلایل انتخاب تورنتو برای زندگی

۲۵ آبان ۱۳۹۴

دلایل انتخاب تورنتو برای زندگی

تورونتو بزرگترین شهر کانادا می باشد.این شهر دارای جاذبه های توریستی و اماکن تاریخی فراوانی است.شرایط انتخاب تورنتو برای زندگی بستگی به انتخاب و عواملی دارد که در این مطلب به شما توضیح خواهیم داد.


 دلایل انتخاب تورنتو برای زندگی

شرایط انتخاب تورنتو برای زندگی :تورونتو بزرگترین شهر کانادا می باشد. این شهر با داشتن بیشترین جمعیت در بین شهرهای کانادا دارای سبکی معماری مدرن می باشد. همچنین بر اساس گزارشی که از Economist Intelligence Unit، منتشر شده است، تورنتو یکی از بهترین شهرهای دنیا از نظر اقتصادی برای زندگی شناخته شده است. این شهر جزء مراکز اصلی فیلم سازی، هنر، ارتباطات مخابراتی و همچنین صنایع هوا و فضا می باشد.

  •  تورنتو از لحاظ وسایل حمل و نقل نیز بسیار غنی است. در دسترس بودن اتوبوس، مترو و سایر وسایل حمل و نقل عمومی، رفت و آمد در این شهر را آسان کرده است.
  • وجود مدارس و دانشگاه های معتبر یکی دیگر از ویژگی های مثبت این شهر برای زندگی می باشد. سالانه افراد زیادی برای ادامه تحصیل به این شهر مهاجرت می کنند.
  • زمانی که تورنتو را از نظر تغذیه، اقتصاد، امنیت، تجارت و دموکراسی مورد بررسی قرار دادند، دریافتند که چرا تورنتو جز بهترین مکان ها برای زندگی شناخته شده است.
  • تورنتو به خاطر تنوع فرهنگی زیاد، غذا، هنر و فستیوال های مختلف در جهان مشهور است. بسیاری از مردم زندگی در حومه این شهر را برای دوری از هیاهوی شهری انتخاب می کنند.
  • تورنتو شهری با سبک زندگی متفاوت، بسیار بزرگ و پر جمعیت است. از جمله شاخص هایی که این شهر را تبدیل به یکی از بهترین شهرهای دنیا برای زندگی کرد، قابلیت زندگی، رتبه بندی محیط شغلی، شاخص هزینه زندگی، شاخص دموکراسی و شاخص ایمنی غذایی بود.

از مهمترین ویژگی هایی که افراد برای انتخاب یک شهر برای زندگی انتخاب می کنند می توان موارد زیر را نام برد:

  • کم ترین جنایت های ممکن
  •  بهترین کیفیت تحصیلی
  • وسایل حمل و نقل مناسب

توصیه ما:

ما به تمام افرادی که تمایل به مهاجرت به کانادا دارند و می خواهند یک مکان مناسب برای زندگی خود و خانواده انتخاب کنند، تورنتو را پیشنهاد می کنیم. 

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا ،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

 

دسته بندی :کانادا