تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تفریحات آبی در استرالیا

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
تفریحات آبی در استرالیا

تور دریایی از خلیج باتر فلای به چنس

 قایق را به سمت ساحل شش کیلومتری و سیلیستی سفید زیبا آماده کنید. از زیبایی و آرامش بی حد و حصر آن با پیاده روی، شنا و نهار لذت ببرید. سپس برای شب هنگام در اسکله چنس اتراق کنید. در این قسمت دو خلیج کوچک تر با سواحل شنی وجود دارند که برای غواصی بسیار عالی است. قبل از خواب، اسکله مارینا را رزرو کرده و یا این که برای شب بعد در اسکله همیلتون پهلو گیری کنید.

 

تفریحات آبی در استرالیا۲

تور دریایی از خلیج چنس به جزیره همیلتون

 از مسیر فیتزالان عبور کرده و به سمت شمال جزیره همیلتون قایق سواری کنید که در این قسمت شما می توانید پیاده روی کرده، دوش اب گرم گرفته و یا این که اذوقه تهیه کنید. هزینه پهلو گیری را پرداخت کرده و سپس برای تجربه جزیره همیلتون مسیر خود را ادامه دهید و در این جزیره می توانید از غذا های رستورانی،کوکتل های کنار دریا و رقص در یکی از بار ها استفاده کنید.

 

تفریحات آبی در استرالیا۳

بندرگاه همیلتون به بندرگاه سید

 بعد از صرف یک صبحانه لذت بخش، یک مسیر یک ونیم ساعتی را به سمت ساحل ساو میل در بندرگاه سید داشته باشید.

تفریحات آبی در استرالیا۴

این منطقه که بین جزیره سید و سمت غربی وایت ساندی قرار گرفته است، یکی از معدود لنگر گاه های چهار فصل وایت ساندی با تعداد زیادی از اسکله ها در سواحل در خلیج های حفاظت شده می باشند.

 

تفریحات آبی در استرالیا۵

توردریایی استرالیا – از بندرگاه سید به ساحل مرجانی گریت باریر یا ساحل داگونگ

با یک هواپیمای دریایی از قبل رزرو شده به سمت جزیره مرجانی هارت ریف پرواز کنید در این منطقه شما از اسکله به مرداب های دور دست و محافظت شده برای غواصی و نیز تماشای مرجان ها بروید.

تفریحات آبی در استرالیا۶

در صورتی که ترجیج می دهید در خشکی بمانید مسیر ساحل شنی ساو میل را به سمت سامل داگونگ پیاده روی کرده و یا به قله وایت سندی صعود کنید.

 

تفریحات آبی در استرالیا۷

تور دریایی استرایا

 از بندرگاه سید به جزیره ساوت مول

 از طریق مسیر آبی وایت ساندی به سمت شمال رفته و در نزدیک جزیره ساوت مول و خلیج بی پهلو بگیرید. از مناظر تماشایی مسیر وایت ساندی و کانال مول در یکی از صاف ترین مسیر های پیاده روی به سمت پارک ملی ساوت مول دیدن کنید.

تفریحات آبی در استرالیا۸

آخرین شب جزیره ای را در تفرجگاه ساوت مول بمانید و از غذا های دریایی و سرگرمی ها و پولک های درخشان لذت ببرید.

 

تفریحات آبی در استرالیا۹

تور دریایی استرالیا

از جزیره ساوت مول به آبل پوینت مارینا

تفریحات آبی در استرالیا۱۰

 برای کسب اطلاعات به ابل پوینت مارینا بر گردید. از گزارش گری که شما را به مسیر پیونتر پوینت راهنمایی می کند کمک گرفته و یا با اعضای تور دیدار کنید. قایق می تواند در این منطقه پهلو بگیرد با این حال لحظات به یاد ماندنی شما در سفر به استرالیا در داخل آب رقم بخورد.

تفریحات آبی در استرالیا۱۱

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات