تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

تغییر دوره یا موسسه تحصیلی در استرالیا

۲۹ تیر ۱۳۹۵
تغییر دوره یا موسسه تحصیلی در استرالیا

قبل از تصمیم به تغییر دوره یا موسسه، چیزهایی وجود دارد که باید بررسی و سازماندهی کنید. شما ابتدا باید از خدمات پشتیبانی دانشجویی در دانشگاه خود و یا دیگر مشاوران درخواست کمک و راهنمایی کنید. و از الزامات ویزای دانشجویی خود مطمئن شوید. تصور نکنید که مشاوره دوستان، دانشجویان و یا عوامل آموزشی درست است. و می بایست یک کپی از لغو دوره و کارهای اداری ثبت نام جدید خود نگه دارید.

به یاد داشته باشید، اگر شما در هر زمان بخواهید موسسه یا دوره خود را تغییر دهید باید با وزارت مهاجرت و حفاظت از مرزها (DIBP) در استرالیا تماس بگیرید و گواهی تأییدیه الکترونیکی ثبت نام (eCoE)  از موسسه جدید خود را ارائه نمایید.

تغییر رشته تحصیلی در استرالیا

اگر شما می خواهید در موسسه ای که در حال حاضر تحصیل میکنید در یک سطح مدرک تغییر رشته دهید، لازم نیست برای ویزای دانشجویی جدید اقدام کنید مگر اینکه ویزای فعلی شما در حال انقضا باشد.

تغییر سطح مدرک تحصیلی در استرالیا

اگر شما می خواهید سطح مدرک خود را تغییر دهید، به عنوان مثال از دیپلم به یک مدرک لیسانس، شما باید برای اخذ ویزای تحصیلی جدید اقدام کنید چراکه زیرگروه ویزای شما تغییر میکند. شما باید از وب سایت DIBP (برای کسب اطلاعات بیشتر بازدید کنید.

تغییر موسسه تحصیلی در استرالیا

اگر شما به فکر تغییر موسسه فعلی خود هستید باید برای کسب اطلاعات در مورد این کار با موسسه خود صحبت کنید. در اکثر مواقع، اگر شما ۶ ماه اول دوره اصلی تحصیلی خود را در موسسه فعلی که ویزای دانشجویی شما به نام آن موسسه گرفته شده کامل نکرده باشید، موسسه جدید برای ثبت نام شما محدود خواهد شد.

اگر شما می خواهید قبل از تکمیل شش ماه اول دوره اصلی خود، موسسه خود را تغییر دهید، باید برای کسب موافقت با موسسه فعلی خود در استرالیا تماس بگیرید. برای بیرون آمدن از موسسه فعلی نیاز به یک نامه مبنی بر داشتن پیشنهاد از موسسه جدید دارید.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات