تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تغییر دوره آموزشی ELICOS بعد از شش ماه اول

۷ خرداد ۱۳۹۵
تغییر دوره آموزشی ELICOS بعد از شش ماه اول

  • در صورتی که شما شش ماه از عالی ترین دوره آموزشی را که ویزا برای آن صادر شده است گذرانده باشید، شما می توانید در تغییر دوره های آموزشی یا بخش های آموزشی مختار باشید.
  • در صورتی که شما بخواهید بخش های آموزشی را تغییر دهید، شما باید درخواست ویزای جدید کنید و در دوره آموزشی اصلی خود تا زمانی ادامه تحصیل دهید که ویزای جدید شما برای دوره آموزشی جدید اعطا شده باشد.

نام های افراد و عرضه کننده های آموزشی در این داستان،برای اهداف این مطالعه موردی ساختگی می باشند..

کومار با ویزای دانشجویی( زیر کلاس ۵۷۳) بخش آموزش عالی وارد استرالیا شد.

او دوره کارشناسی خود را در دانشگاه وتل شروع کرد. و به تحصیل کارشناسی ارتباطات برای یادگیری در مورد نقش ارتباطات در جامعه مدرن پرداخت. کومار قصد داشت تا یک فروشگاه موبایل فروشی راه بیندازد.

بعد از دو ماه تحصیلف کومار تصمیم به شرکت در دیپلم بازاریابی گرفت. او احساس کرد که دوره آموزشی دیپلم بیشتر مطابق با شرایط اوست زیرا می خواست تا در مورد دانش و تئوری های بازار یابی اطلاعات کسب کند تا بتواند در شغل خود در مدیریت فروش و بازاریابی پیشرفت کند.

کومار ضمن ادامه تحصیل در دانشگاه وتل، به بررسی و جست جو در مورد موسسات آموزشی پرداخته و به موسسه باتل براش رسیده و در دیپلم بازاریابی ثبت نام کرد. کارکنان مدیریت موسسه باتل براش به کومار توصیه کرد که او باید معرفی نامه فراغت تحصیل از دانشگاه وتل قبل از ثبت نام در دوره آموزشی دیپلم بگیرد. کوما هنوز گیج بود و نمی دانست که چرا او نیاز به نامه فراغت تحصیل دارد. به او توضیح داده شد که نامه فراغت تحصیل به این دلیل نیاز است که او شش ماه کارشناسی ارتباطات را که برای آن ویزاسی زیر کلاس۵۷۳ دریافت کرده بود کامل نشده بود.

بعد از دریافت این توصیه از کالج باتلبراش، کومار شرایط ویزای دانشجویی خود را با وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی چک کرد. وزارت هانه ویازی کومار که برای تحصیل در بخش اموزش عالی دانشگاه وتل صادر شده بود تایید کرد. در صورتی که او خواهان تحصیل در دیپلم بازاریابی بود، نیاز به ویزای دانشجویی( زیر کلاس ۵۷۲) بخش آموزش و پرورش فنی داشت که یک ویزای موقت برای دانشجویانی است که قصد تحصیل در دوره آموزش و پرورش فنی دارند.

 کومار با دریافت این اطلاعات به تحصیل در دوره کارشناسی ارتباطات در دانشگاه وتل ادامه داد. او بعد از تکمیل این شش ماه تصمیم به شرکت در دوره دیپلم داشت.

او بعد ها درخواست دیپلم با موسسه دیگری کرده و یک تایید ثبت نام را برای دیپلم دریافت کرد. او سپس درخواست ویزای دانشجویی( زیر کلاس ۵۷۲) بخش آموزش و پرورش حرفه ای کرد تا بتواند در دوره دیپلم شرکت کند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات